Türkan Diker İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 4 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Türkan Diker İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Türkan Diker İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp Hakkında - Türkan Diker İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp İletişim - Türkan Diker İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp Resimleri - Türkan Diker İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp Tanıtım - Türkan Diker İlköğretim Okulu

Okul, Türkan Diker Hanımefendi’nin ve devletin katkısıyla 1995 yılında 8 derslikli olarak planlanmış, yapımına başlanmış ve 1998 tarihinde tamamlanmıştır. Okulumuzun fiziki yapısı yeterli olmadığından yapılan talep üzerine 2001 yaz döneminde 6 derslik ek bina yapımına başlanmış olup 30/10/2001 güz döneminde teslim edilmiştir. Şu an okul, 14 derslikten oluşmaktadır. Hayırsever vatandaşlarımızın bağışlamış olduğu ve devletin istimlak ettiği 3542 m lik alana 3 katlı olarak yapılmış olduğu 1998-1999 eğitim öğretim yılına tamamlanarak, 14/09/1998 tarihinde eğitim öğretime başlamıştır. Okulda 1 Bilgisayar sınıfı, fen ve teknoloji laboratuarı, okul kütüphanesi, teknoloji ve tasarım sınıfı, çok amaçlı salonumuz mevcuttur. 2006-2007 öğretim yılından itibaren okulumda derslik istemine geçilmiş olup, öğretmen değil öğrenci derslerine göre derslerine göre sınıflara gitmektedir.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: TÜRKAN DİKER İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Türkan Diker llköğretim Okulu Urgüp/Nevşehir
    Telefon Numarası: 3843416479
    kaynak:webrehberi.biz

Yükleniyor...