Türk Telekom, 8 Megabit'te 1 Milyona Ulaştı

'İnternet ve Network' forumunda Mavi_Sema tarafından 17 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Türk Telekom, 8 Megabit'te 1 Milyona Ulaştı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]  Türk Telekom tarafından mayıs ayından itibaren kullanıcıların beğenisine sunulan 8 Mbps'e kadar internet tarifelerinden yararlananların sayısının 4 ayda 1 milyon kişiye ulaştığı bildirdi.

  Türk Telekom'dan yapılan açıklamada, interneti daha geniş kitlelere daha yüksek hızda sunma amacıyla mayıs ayında, Türk Telekom tarafından İnternet Servis Sağlayıcılara (İSS) toptan olarak sunulan ve İSS'ler tarafından kullanıcılara ulaştırılan 8 Mbps'e kadar hızlı internet paketlerinin büyük ilgi gördüğü belirtildi.
  Yapılan açıklamada, 4 ayda 8 Mbps'e kadar hızlı internetten faydalanmaya başlayan kullanıcıların sayısının 1 milyonu aştığı ifade edildi.
  Modern teknolojileri Türkiye'nin her köşesine taşıyacak şekilde altyapı yatırımlarını sürdüren Türk Telekom'un, bu altyapının en verimli ve etkin şekilde kullanılması hedefiyle de çalışmalarını sürdürdüğü vurgulanan açıklamada, Türk Telekom'un, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını tespit ederek, kullanım alışkanlıklarını en iyi karşılayan ürün ve hizmetleri sunduğu ve mayıs ayı içerisinde de 8 Mbps'ye kadar hızlı internet paketlerini tek bir fiyat altında topladığı hatırlatıldı.
  Açıklamada görüşlerine de yer verilen Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, tüm internet servis sağlayıcılara 4 GB, 6GB ve limitsiz seçeneklerle sunulan 8 Mbps'e kadar hızlı ADSL hizmetine gelen yoğun talepten memnun olduklarını belirterek, şunları kaydetti:
  ''Tüketicilerimize en son teknolojiyi, kolay anlaşılabilir ve uygun fiyatlı çözümlerle ulaştırmaya devam ediyoruz. 8 Mbps'e kadar hızlı ADSL hizmeti de tüketiciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. İlk ay sonunda kullanıcı sayısı 100 bini geçerken, şimdi ise 1 milyona ulaşmış durumda. Bu tarifeleri kullanıcılara ulaştıran İnternet Servis Sağlayıcıları sayesinde, daha yüksek rakamlara da ulaşılmasını bekliyoruz.''
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Türk Telekom Megabit'te Forum Tarih
Türk Telekom Borç Sorgulama Konu Dışı Başlıklar 20 Eylül 2011
Türk Telekom Arena Stadyumu Resimleri Spor ve Sporcu Resimleri 23 Kasım 2010
Sivas - Akıncılar - Akıncılar Türk Telekom Lisesi Liselerimiz 8 Temmuz 2010
Yozgat - Sorgun - Sorgun Türk Telekom Lisesi Liselerimiz 29 Haziran 2010
Samsun - Canik - Türk Telekom Lisesi Liselerimiz 20 Haziran 2010

Bu Sayfayı Paylaş