Türk-isveç Kardeşlik İlköğretim Okulu İstanbul Bağcılar

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Türk-isveç Kardeşlik İlköğretim Okulu İstanbul Bağcılar konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Türk-isveç Kardeşlik İlköğretim Okulu Hakkında - Türk-isveç Kardeşlik İlköğretim Okulu Tanıtım - Türk-isveç Kardeşlik İlköğretim Okulu Resimleri - Türk-isveç Kardeşlik İlköğretim Okulu İletişim

Türk-isveç Kardeşlik İlköğretim Okulu İstanbul Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Türk-isveç Kardeşlik İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Türk-isveç Kardeşlik İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Türk-isveç Kardeşlik İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Türk-isveç Kardeşlik İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Okul Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: TÜRK-İSVEÇ KARDEŞLİK İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: YÜZYIL MAHALLESİ 42 EVLER
    Telefon Numarası: 2126733526
    Faks Numarası: 2126733526

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Yükleniyor...