Tüm dünyada 85 milyon satan Twilight serisi kitab ve filmin ardından çizgi roman

'Kültür Sanat Haberleri' forumunda Dine tarafından 25 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Tüm dünyada 85 milyon satan Twilight serisi kitab ve filmin ardından çizgi roman konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Tüm dünyada 85 milyon satılan Twilight Saga, Twilight New Moon, Eclipse and Breaking Dawn'dan sonra şimdi de çizgi roman olarak karşımıza çıkıyor.
  TWILIGT FİLMİNDEN GÖRÜNTÜLER - FOTO GALERİ
  TWILIGHT SAGA: NEW MOON FİLMİNİN FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN
  Bir vampir ile genç kızın aşkını anlatan Twilight'ın filmi tüm dünyada izlenme rekorları kırarken kitapları da satış rekorları kırdı. Büyük bir hayran kitlesi olan Twilight serisi şimdi de çizgi roman piyasasına girerek yeni bir alana adım atıyor.
  [​IMG]
  Koreli çizer Young Kim tarafından çizilen romanın tekniği Asyalı çizgi roman stili ile Batılı çizgi roman stilinin bir karışımı.
  16 Mart'ta ilk serisi piyasaya sürülecek olan kitap ağırlıklı olarak siyah beyaz olsa da renkli kısımları da bulunuyor.
  Stephenie Meyer yeni çizgi roman ile ilgili olarak şunları söyledi; "Twilight'ın hikayesi ilk kez aklıma geldiğinde iki insan otların arasında oturuyor ve gergin bir konuşma gerçekleştiriyorlardı. Bunlardan bir tanesi oldukça ortalama bir kız diğeri ise oldukça güzel, parıldayan bir erkek ve bir vampir. Yatakta oturdum ve kafamda canlanan bu imge ile ilgili düşünmeye başladım. Bu isimsiz çiftin ilişkisi unutmak istemeyeceğim ve arayıp arkadaşlarımı bıktırana kadar anlatmak isteyeceğim türden bir öyküydü."
  Meyer, Young Kim'in çizdiği bu hikayenin gerçeğine çok yakın olduğunu ve onu Twilight'ı ilk yazmaya başladığı günlere götürdüğünü söyledi. Hikayeleri çok sevdiğini de belirten Meyer, Kim'e güzel çizimleri için teşekkür etti.
  Hürriyet
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş