System Mechanic 7.5.9.1 Professional

'S-T' forumunda Siraç tarafından 30 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  System Mechanic 7.5.9.1 Professional konusu
  System Mechanic 7.5.9.1 Professional

  [​IMG]

  AÇIKLAMA:

  System Mechanic 7.5.9.1 Professional - Vista uyumludur

  System Mechanic 7 Professional - 5 Ürün Bir Arada(Her Bilgisayard Mutlaka OLması Gerekli Bir Program)

  1. System Mechanic 7
  2. iolo AntiVirus
  3. iolo Personal Firewall
  4. Search and Recover 4
  5. DriveScrubber 3System Mechanic, PC'nizi formda tutmak için kullanabileceğiniz genel amaçlı bir program. Bu sağlam pakedin kullanımı çocuk işi, üstelik içinde yığınla değerli araç bulunuyor. Program birbirinin aynı olup boşu boşuna yer kaplayan dosyaları ve çeşit çeşit çöp dosyasını bulup kaldırabiliyor. Hangi sürücüleri ve/veya klasörleri tarayacağını seçebiliyor, programın içindeki "çöp dosyası" (waste file) listesine istediğiniz gibi müdahale edebiliyorsunuz.

  Taramalar bittiğinde, System Mechanic belirlenen kriterlere uyan dosyaların listesini sunuyor. Böylece içlerinden istediklerinizi silebiliyorsunuz. Program ayrıca bozuk kısayolları düzeltmenizi ya da silmenizi, hatalı Registry girişlerini ve geçersiz kurulum dosyası bilgilerini kaldırmanızı da mümkün kılıyor. Programın içindeki diğer araçlar sayesinde Windows açıldığında hangi programların yükleneceğini belirleyebiliyor ve program kurulumlarını göz altında tutabiliyorsunuz.

  Daha sonra karşılaştırma yapmak için sisteminizin bir dökümünü çıkarabilir ya da belli bir kurulumun sisteminizde ne gibi değişikliklere yol açtığı konusunda bir rapor alabilirsiniz. Programın özellikleri arasında güvenli dosya süpürmeleri gerçekleştirebilmesi, masaüstü değişiklikleri yapabilmesi, Internet bağlantısından tam randıman almaya yönelik seçenekler ve güvenlik özellikleri de bulunuyor. Son olarak da, sisteminizi sizi sürekli uğraştırmadan formda tutmak için, "scheduler"ı sayesinde sizin önceden belirlediğiniz görevleri vakti gelince uygulayabiliyor.

  Birçok kullanıcının ortak şikayetleri arasında yer alan, sistem performansının kararlı olmayışı, aslında çoğu zamanlar basit sebeplere dayanıyor. Yavaşlayan ve gittikçe hantallaşan sisteminizin düzenli aralıklarla kendine gelmesi için birtakım ince ayarların yapılması, gerek sizi gerekse sisteminizi rahatlatacak basit ama önemli işlemlerden biri. Sanal araç kutusu kullanıcıları bu ve benzeri sıkıntılardan kurtaracak araçlar içeriyor.

  Hız, güvenlik ve güç dengesini korumaya yönelik olan program sisteminizi temizliyor, optimize ediyor ve kişisel bilgilerinizi aynı çeviklik ile koruyor. Benzeri programlar gibi kayıt defterini temizliyor, gereksiz dosyaları kaldırıyor ve saklı kalmış sistem performansı dosyalarını düzenliyor. Böylece sisteminiz daha hızlı, hatasız ve temiz olabilir. Hataları düzelten, internet hızınızı optimize eden, diskinizi birleştirebilen System Mechanic, aynı zamanda sisteminizi gizli ve kimileri zararlı olan programcıklara karşı da koruyor. Pop-Up engelleyici, RAM birleştirici ve kurtarma araçlarının yer aldığı program yedekleme ve kayıt dosyası optimizasyonu gerçekleştirilebiliyor.


  DOWNLOAD LİNKİ: (40mb)

  TIKLA(İNDİR)
   
 2. Google

  Google Özel Üye

  System Mechanic 7.5.9.1 Professional indir download yükle
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - System Mechanic Professional Forum Tarih
System Mechanic Professional 8.5.6.14 Full S-T 8 Haziran 2009
System Mechanic 7.5.5.1 Professional S-T 30 Kasım 2008
System Mechanic® 7.1.10.7 Professional | SISTEMINIZI %100 FORMDA TUTUN | SON SÜRÜM Diğer Programlar 12 Eylül 2008
System Mechanic Pro 9.0.2.2 İndir S-T 2 Ağustos 2009
System Mechanic Pro 8.5.5.7 İndir S-T 8 Nisan 2009

Bu Sayfayı Paylaş