Suyun Gizli Mesajı | Masaru Emoto

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda Dine tarafından 2 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Suyun Gizli Mesajı | Masaru Emoto konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]


  "Suyun Gizli Mesajı[​IMG] uluslararası üne sahip Japon araştırmacı Masaru Emoto’nun bütün dünyada büyük yankı uyandıran su kristalleri fotoğraflarını içeren sıra dışı kitabı. Su moleküllerinin düşüncelerimizden[​IMG] duygularımızdan ve kullandığımız kelimelerden etkilendiğini bulgulayan Dr. Emoto[​IMG] suyun[​IMG] söylenen sözlere[​IMG] hissedilen duygulara[​IMG] gösterilen görüntülere ve dinletilen müziğe göre nasıl bir değişim gösterdiğini birbirinden muhteşem su kristali fotoğraflarıyla gözler önüne seriyor. Hem dünyamız hem de bizler büyük ölçüde sudan oluştuğumuz için suyun mesajı hepimizin bireysel sağlığı[​IMG] doğanın yenilenmesi ve dünya barışı açısından muazzam bir önem taşıyor. Depremden hemen önce ve hemen sonra yeraltı sularından aldığı numunelerdeki kristal oluşumlarını inceleyen Dr. Emoto[​IMG] bu verilerin biriktirilmesi durumunda[​IMG] su kristali teknolojisinin depremleri önceden tespit etmekte kullanılabileceğini de ortaya koyuyor.

  'Yüzyıllar boyunca[​IMG] insanlık[​IMG] yeryüzünden sürekli çaldı ve her seferinde geride çok daha kirli bir dünya bıraktı. Ama şimdi su bizimle konuşuyor; su kristalleri aracılığıyla[​IMG] bilmemiz gerekenleri bize söylüyor. Bugünden itibaren yepyeni bir tarih biçimlendirmeliyiz. Su[​IMG] kendimize nasıl bir yön belirlediğimizi büyük bir dikkatle izliyor ve kayda geçiriyor. Benim tek arzum[​IMG] suyun bütün insanlığa verdiği mesajın herkesçe duyulması ve özümsenmesi.'" (arka kapak)


  Kuraldışı


  Su[​IMG] oldukça hassas bir duyarlılıkla[​IMG] söylenen olumlu-olumsuz sözlere[​IMG] dinletilen müziğe[​IMG] duygu ve düşüncelere[​IMG] hatta farklı dillere göre çok çeşitli sanat eserleri sunuyor içeriğinde. Emoto[​IMG] bunu çektiği donmuş su kristallerinin fotoğraflarına yer vererek gözler önüne seriyor kitapta. Bedenimizin de yaklaşık %70'inin sudan oluştuğu bilgisine dikkatinizi çekerek suyun anlatmak istediklerini dinleme ve görüntülerini izleme çağrısı olsun bu tanıtım
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Suyun Gizli Mesajı Forum Tarih
Suyun canlılar için önemi kısaca madde madde Eğitim Bilgileri 2 Ekim 2014
Suyun önemi kısa yazı Eğitim Bilgileri 9 Nisan 2014
Suyun canlılar için önemi kısaca Doğa ve Bitkiler 9 Mart 2014
Suyun önemiyle ilgili kompozisyon kısa Makaleler-Denemeler 3 Mart 2014
Çamaşır Suyunun Faydaları ve Zararları Nelerdir Seviyeli-Ciddi Konular 27 Ocak 2014

Bu Sayfayı Paylaş