sustuğuMSeneler - Selçuk Şoray

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda Mavi_Sema tarafından 22 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  sustuğuMSeneler - Selçuk Şoray konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  sustuğuMSeneler - Selçuk Şoray - Kitap Özet  Kitap Özet

  Selçuk Şoray bir MS hastası. 1998 yılında tanıştığı Multipl Skleroz ile tanıştı ve öğrenimini yarıda bırakmak zorunda kaldı. İki sene boyunca yüksek dozda ilaçlarla yaşamının sürdürdü ve nihayetinde hastalığını kabullenip savaşmaya karar verdi. Çünkü yapılacak başka bir şey yoktu. İlaçları hayata pozitif bakışıyla birlikte en büyük yardımcısı oldu.

  Ve hastalığına karşın onu her şeyiyle çok sevip, hastalığın getirdiği tüm zorluklarla birlikte savaşmaya karar veren eşiyle tanıştı. Uzun süredir gündelik hayatını sorunsuz sürdürebiliyor artık. Hayattan sınırsız hayalleri dışında hiçbir beklentisi olmadı. Ve yaşadıklarını her zaman aklında olan cümleleriyle bir kitaba dönüştürdü…
  Umudunu yitirmeksizin MS'le cebelleşmeyi sürdüren Selçuk Şoray, “Tabii ki herkesin hayatı romandır ama sayfaları titrek çevrilen bir romana az rastlanır sanıyorum” diyerek sunuyor eserini. Ve ekliyor: “SBiliyorum ki, romanımın sonunda mutlaka güzel güneşli bir günde sevdiklerimin yanında deniz kenarında balık tutuyor olacağım.”

  Kitap Kapak

  [​IMG]

  sustuğuMSeneler
  Selçuk Şoray
  · Boyut Yayınları
  · Basım Tarihi : 12 - 2009
  · ISBN : 9789944702379
  · Sayfa Sayısı : 63
  · Etiket Fiyatı : 6.00 TL
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş