Surprise Maker 3.4 Download

'S-T' forumunda NeslisH tarafından 11 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Surprise Maker 3.4 Download konusu Surprise Maker 3.4


  Sürüm : 3.4

  Boyut : 2.56 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 14 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 95/98/Me/NT/2000/XP

  Üretici Firma : HotBounce


  Tanıtım:
  Eşinize, dostunuza, ailenize, arkadaşlarınıza, sevdiklerinize renkli sürpriz hediye paketleri hazırlamak ister misiniz? Artık kapı kapı hediye aramaya son. Bu programla hediye paketleri oluşturup bunları sevdiklerinize internet üzerinden yollayabilirsiniz.

  Artık doğum günü hediyesi, davet, önemli gün, bayram, reklam ya da başka işler için fantastik, ilginç hediyeler oluşturup gönderebilirsiniz.

  Sürpriz hediye paketlerine sabit diskinizden herhangi bir resmi ya da kendi resminizi de ekleyebilirsiniz. Hediye paketlerini kişiselleştirebilir ve özelleştirebilirsiniz. Özel şarkı, yazı tipi, ses efekti, parola ve web site adresi ilave ederek, çok daha hoş ve ilginç hale getirebilirsiniz.

  Programı kullanmak ise oldukça kolaydır. Programın içinde sürükle-bırak ve kopyala/yapıştır desteği de mevcut olduğundan daha hızlı işlemler yapabilirsiniz.

  Ayrıca size gelen sürpriz paketleri duvar kağıdı olarak kurabilir ve başkalarına da yollayabilirsiniz.

  Programın kullanımı hakkında kısa bilgi

  Programı açtığınızda sağ tarafta 'Sürprizler', sol tarafta ise 'Paketler' yer almaktadır. Bu iki grupta bulunan resimleri istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bir resim seçip, editör penceresi içinde onu açarak çeşitli araçlar yardımıyla onu düzenlemek. Sürpriz paketlerinize müzik de ekleyebilirsiniz (MID, WAV, MP3, AU). Ayrıca parola kurarak karşı tarafın bir parola yoluyla açmasını da sağlayabilirsiniz.

  Tüm ayarlamaları yaptıktan sonra ana sayfa üstünde yer alan ok butonuna bastığınızda (Build surprise) paketiniz hazırlanmış olur.

  Oluşturduğunuz dosyayı önceden görebilir, ZIP dosya olarak kaydedebilirsiniz. Oluşturulan paketin kendisi EXE olduğu için herhangi bir programa ihtiyaç duymadan her ortamda açabilirsiniz.

  Ayrıca bu çalışmanızı Outlook Express üzerinden ya da web posta servisi üzerinden yollayabilirsiniz.

  Program 15 günlük deneme sürümdür.
  Daha sonra da kullanmak isterseniz satın almalısınız.

  Örnek hediye paketini görmek için tıklayınız.

  Fiyatı: 19.95 USD


  [​IMG]


  Surprise Maker 3.4
   

Bu Sayfayı Paylaş