Supergirl / Supergirl Resimleri (Supergirl Kimdir? - Supergirl Hakkında)

'Masal Kahramanları' forumunda KaRDeLeN tarafından 18 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Supergirl / Supergirl Resimleri (Supergirl Kimdir? - Supergirl Hakkında) konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Supergirl

  *Gerçek Adı: Linda Lee Danvers- Kara Zor-El



  *Durumu: Kriptonlu


  *Kaldıgı yer: Chicago


  *Bilinen Yakınları: Superman, Kal-el


  *Operasyon Merkezi: Chicago



  Süper Kız , Süperman’in kuzenidir ve asıl ismi Kara Zor-El’dir. Aynı kuzeni gibi Süperkız’da uçabilir ve süper insan ve yeteneklerine sahiptir. Kara yeteneklerini sadece süperman istediğinde kullanır. Kara günlük hayatta Linda Lee adını kullanır. Linda Lee yetimhanede yetişmiş daha sonra Fred ve Edna Danvers tarafından evlat edinilmiştir . Yaşamında pek çok kere kariyer değiştirmiştir , ciddi bir ilişkisi olmamaıştır ve her zaman Süper Kız kariyerini ön planda tutmuştur.


  *Güç ve Yetenekler:


  Süperman’in sahibi olduğu insanüstü özelliklerin tamamına sahiptir (Uçma , dayanıklılık , süper görüş , hız gibi) . Fakat güçlerini Superman kadar iyi kontrol edemez buda zaman zaman başını belaya sokar.


  *Geçmişi:


  Kara Zor-El(Supergirl) Kripton gezegeninden aynı kuzeni süperman gibi bir mekikle gönderilmiştir ancak Kara bir bebekken değil gençken mekiğe bindirilmiştir. Üstelik geleceği dünyaya gönderilen kuzeni Kal-EL(Süperman)dan haberi vardır. Bir bebek olan Süperman’in yetiştirilmesi sorumluluğunu üstüne almıştır. Ancak mekiği kriptonit parçalarından biriyle vurulan Kara tahmin edilenden çok daha sonra dünyaya varır. Dünyaya geldiğinde Kal-El çoktan yetişkin bir kriptonlu olmuştur. Bir süre Süperman’e yardımcı olmaya çalışan Kara çoğu zaman güçlerini tam kontrol edemediği için Süperman’in başını derde sokar. Bunun sonucunda süper kahraman kimliğini yalnızca Süperman istediğinde kullanmaya karar verir.





  [​IMG]
  [​IMG]
   

 2. avatar

  avatar Üye

  Eline sağlık paylaşım için teşekkürler
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Supergirl Supergirl Resimleri Forum Tarih
Supergirl T-Shirts Populer markalar & Moda 4 Ekim 2009

Bu Sayfayı Paylaş