Super Video Splitter 5.3.0

'S-T' forumunda Siraç tarafından 30 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Super Video Splitter 5.3.0 konusu
  Super Video Splitter 5.3.0

  Sürüm :5.3.0
  Kullanım İzni :7 gün-%50 parçalama
  İşletim Sistemi :Windows / Tümü
  Boyut :1.8 Mb
  Üretici Firma :http://www.witcobber.com/
  Dil :İngilizce
  [​IMG]Resim küçültülmüştür.Resmi büyütmek için buraya tıklayın.Resimin orjinal boyutları 758x586 boyutundadır.[​IMG]

  Super Video Splitter video dosyaları üzerinde parçalama, kesme ve ayarlama işlemleri yapabileceğiniz bir video düzenleme yazılımıdır. Büyük boyutlu AVI/DivX, MPEGI/II, VOB, DAT, WMV, ASF biçimli video dosyalarını küçük parçalar halinde bölebilen yazılım sahip olduğu dahili video oynatma aracı ile size yapacağınız işlemlerde büyük kolaylık sağlamaktadır.Asıl işlevi video parçalama olan yazılımla desteklenen video biçimleri üzerinde kesme ve çeşitli ayarlama işlemleri de yapabilmeniz mümkündür. Farklı parçalama modlarına sahip olan yazılımla ister mevcut videonuzu çeşitli sayılarda bölebilirsiniz, isterseniz de saniye-dakika ayarı yaparak süreli bölme işlemi yapabilirsiniz. Video dosyalarının frame rate yani saniye başına görüntü yenileme oranını, videolar üzerindeki seslerin kalitesini, AVI biçimli videoların sıkıştırılma ayarını hatta çözünürlük değerlerini ayarlayabilirsiniz.
  Yazılımın Genel Özellikleri
  AVI, DivX, MPEG-4 dosyalarını parçalama desteği.
  MPEG-1, MPEG-2 dosyalarını parçalama desteği.
  ASF, WMV, WMA dosyalarını parçalama desteği.
  2GB'den büyük video dosyaları üzerinde dahi işlem yapabilme.
  Hiçbir kalite kaybı olmadan çok hızlı işlem yapabilme.
  Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olma.
  Yazılımın Kullanımı
  Yazılımla öncelikle üzerinde işlem yapacağınız video dosyasını sağ üst köşede bulunan "Kaynak Dosyası"(Source File) bölümünden seçiyorsunuz.
  Ardından işlem sonunda dosyanızın kaydedileceği alanı belirlemek üzere "Kayıt Dizini"(Save Directory) alanından uygun klasörünüzü belirliyorsunuz.

  "Parçalama Modu"(Splitting Mode) bölümünde çeşitli sayılarda mı yoksa saniye/dakika ayarlama biçiminde mi parçalama yapacağınızı seçmeniz gerekiyor. İsterseniz ikisini de seçmeyip tek bir bölüm üzerinde kesme işlemi yapabileceğiniz ilk seçeneği de işaretleyebilirsiniz.
  "Dosya Çıktı Biçimi"(Output File Format) alanında ise mevcut video dosyalarınızın hangi dosya biçimiyle kaydedileceğini her biçime özel ayarlamalarını da yaparak seçiyorsunuz.
  Kendi tercihinize göre de "Dosya Çıktı Boyutu"(Output File Size) alanında video çözünürlük değerlerini seçme şansınız da bulunmaktadır.
  Yazılımla Klip Oluşturma
  Yukarıda da bahsedildiği üzere dahili bir video oynatma aracına sahip olan yazılımla istediğiniz alanlarını işaretleyerek izlemekte olduğunuz bir videodan klip oluşturabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için öncelikle üzerinde işlem yapmak istediğiniz dosyayı yazılımın ana menüsündeki "Dosya"(File)> "Dosya Aç"(Open File) yolu ile seçiyorsunuz. Kendiliğinden oynatılmaya başlanan videoda "Başlangıç Noktasını İşaretle"(Mark Start Point) ve "Bitiş Noktasını İşaretle"(Mark End Point" butonlarını kullanarak istediğiniz noktalarını belirliyorsunuz. Geriye yapmanız gereken tek şey "Temizle"(Clear) butonuna basmak kalıyor.
  Yazılımın Kullanımı İçin Gerekli Araçlar
  Windows Media Player 11
  Windows Media Format 9 RunTime

  Not: Yazılımın 7 günlük deneme sürümünde video parçalama işlemlerinin %50'sini yapabilirsininiz. Yazılımın tüm özelliklerinden sınırsız biçimde yararlanabilmeniz için 24 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.
  Yükle
   
 2. Google

  Google Özel Üye

  paylaşım için teşekkürler
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Super Video Splitter Forum Tarih
Super Video Splitter 5.7.9 İndir S-T 27 Haziran 2009
Super Video Splitter 5.7.5 Download S-T 4 Şubat 2009
Yeni Super Mario Galaxy 2 Tanıtım Videosu! Oyun Haberleri 25 Şubat 2010
Super Video to Audio Converter 5.8 İndir S-T 19 Temmuz 2009
Super Video Converter 5.7.9 İndir S-T 27 Haziran 2009

Bu Sayfayı Paylaş