Super Video Joiner 5.7.5 Download

'S-T' forumunda NeslisH tarafından 4 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Super Video Joiner 5.7.5 Download konusu Super Video Joiner

  Tanıtım:
  Super Video Joiner, temel işlevi video dosyalarınızı birleştirmek olan bir video düzenleme yazılımıdır. Sınırsız sayıda ve birbirinden farklı biçimlerdeki video dosyalarını tek bir dosya halinde istediğiniz dosya biçimi ile birleştirebilmenizi sağlayan yazılım, bu işlemi oldukça kaliteli ve hızlı yapabilmektedir. Dahili bir video oynatma aracına da sahip olan yazılımla; videolarınız üzerinde işlem yapmadan önce ön izleme yapabilir, isterseniz videolarınız üzerindeki istemediğiniz bölümleri de belirleyerek temizleyebilirsiniz.

  AVI, MPEG-1, MPEG-2, VCD, SVCD, DVD, WMV/ASF video biçimlerine destek veren yazılımla, videolarınızı istediğiniz biçimlerden birisi ile birleştirebilirsiniz. Sahip olacağınız yeni video dosyasının özelliklerini de en ince ayrıntısına kadar ayarlama şansına sahipsiniz. Kullanımı da oldukça kolay olan bir yazılım olduğundan hiç güçlük çekmeyeceksiniz.

  Yazılımın Genel Özellikleri

  AVI, DiVX, MPEG-4 dosyalarını birleştirme desteği.
  MPEG-1, MPEG-2 dosyalarını birleştirme desteği.
  ASF, WMV, WMA dosyalarını birleştirme desteği.
  2GB'den büyük video dosyaları üzerinde dahi işlem yapabilme.
  Hiçbir kalite kaybı olmadan çok hızlı işlem yapabilme.
  Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olma.

  Yazılımın Kullanımı
  Öncelikle birleştirmek istediğiniz dosyaları "File"(Dosya) > "Add File"(Dosya Ekle) yolunu izleyerek listenize alın. İsterseniz "File"(Dosya) > "Add Folder"(Klasör Ekle) yolunu izleyerek birleştirmek istediğiniz dosyaların bulunduğu bir klasörü de seçebilirsiniz.
  Birleştirmek istediğiniz dosyaları listeye aldıktan sonra, dosyaların hangi sıra ile birleştirileceğini yazılımın ana menüsünün sol şeridindeki okları kullanarak düzenleyebilirsiniz. Eğer listeden bir dosyayı çıkarmak isterseniz, dosyayı seçip menü üzerindeki "Remove"(Kaldır) düğmesine basmanız yeterlidir.
  Yazılım dahili bir oynatıcıya sahip olduğundan, listenize aldığınız dosyalardan istediğinizi seçip ana menünün hemen sağında yer alan oynatıcıda izleyebilirsiniz. Ayrıca seçmiş olduğunuz videoların başlangıç ve bitiş noktalarını belirterek istemediğiniz bölümlerini temizleyebilirsiniz. Yapmanız gereken; ön izleme ya da düzenleme yapmak istediğiniz videoyu seçtikten sonra "Play"(Oynat) düğmesine basmak, video sürerken "Start Time"(Başlangıç Zamanı) ve "End Time"(Bitiş Zamanı) düğmelerini kullanıp videonuzdaki temizlemek istediğiniz aralığı belirlemek ve son olarak "Clear"(Temizle) düğmesine basmaktır.
  Bu aşamadan sonra ise; "Output File Name"(Çıktı Dosya Adı) alanından birleştirmiş olduğunuz videonun nereye ve hangi adla kaydedileceğini seçmek ve "Output Format"(Çıktı Biçimi) alanından videolarınızı hangi dosya biçimi ile birleştirmek istediğinizi belirlemektir.
  Tüm bunları yaptıktan sonra geriye "Join"(Birleştir) düğmesine basıp, birleştirme işleminin yapılmasını beklemek kalıyor.
  Son olarak şunu hatırlatmakta fayda var; "Options"(Seçenekler) > "Settings"(Ayarlar) alanından video biçimleri ile ilgili tercih ettiğiniz ayarlamaları; kalite oranı, boyut, sıkıştırma biçimi vb. yapabilirsiniz.

  Yazılımın Kullanımı İçin Gerekli Araçlar
  Windows Media Player 9
  Windows Media Format 9 Series Runtime

  Not: Yazılımın deneme sürümünde video birleştirme işlemlerinin %50'sini yapabilirsininiz. Yazılımın tüm özelliklerinden sınırsız biçimde yararlanabilmeniz için 24 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

  Sürüm : 5.7.5

  Boyut : 1.77 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : %50 birleştirme

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 95/98/Me/NT/2000/XP

  Üretici Firma : Witcobber Software


  [​IMG]


  Super Video Joiner 5.7.5
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Super Video Joiner Forum Tarih
Super Video Joiner 5.7.9 İndir S-T 27 Haziran 2009
Yeni Super Mario Galaxy 2 Tanıtım Videosu! Oyun Haberleri 25 Şubat 2010
Super Video to Audio Converter 5.8 İndir S-T 19 Temmuz 2009
Super Video Converter 5.7.9 İndir S-T 27 Haziran 2009
Super Video Splitter 5.7.9 İndir S-T 27 Haziran 2009

Bu Sayfayı Paylaş