Super Utilities Pro 2008 v9.3

'S-T' forumunda Siraç tarafından 20 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Super Utilities Pro 2008 v9.3 konusu
  Super Utilities Pro 2008 v9.3


  [​IMG]


  Super Utilities Pro 2008 v9.3 | 5.39 MB
  Super Utilities Pro'da bilgisayarınızı korumak, kontrol etmek, hızlandırmak ve onarmak için 27 tane araç bulunuyor.  Program ile bilgisayarınızı hızlandırabilir, koruyabilir ve düzenleyebilirsiniz.  İçinde sistem temizleyici, güvenlik doktoru, gizlilik koruyucu, sistem bakımı ve bazı özel araçları barındırır.  Sistem temizleyici ile harddiskinizi, belleğinizi, kayıt düzenleyicinizi optimize edebilirsiniz. Güvenlik doktoru ile sisteminizde bulunma ihtimali olan yüzlerce zararlı programı, casus programları ve reklamları bulup silebilirsiniz.  Gizlilik koruyucu ile bilgisayarınızdaki önemli bilgileri koruma altına alabilirsiniz.  Sistem bakımı aracı sayesinde de bilgisayarınızın görevlerini düzenleyerek bilgisayarınızı daha hızlı ve daha düzgün bir hale sokabilirsiniz. Özel araçlar ise sürücü yedekleme, otomatik kapama, süper ayıklama gibi araçlar olup Standard sürümden farklı olan özellikleridir.  Yazılımın arayüzünü değiştirmemizi sağlayan tema (skin) desteği de mevcuttur.


  Super Utilities - Make your computer run faster, safer, with greater privacy and security. With only a few minutes of tweaking, Super Utilities will optimize the performance of your computer, corrects problems and helps you to customize your system to suit your needs.​  Super Utilities (for Windows9x/ME/NT/XP/2000/2003) is a collection of tools to fix, speed up, and maintain your PC! These utilities include Disk Cleaner, Registry Cleaner, Uninstall Plus, StartUp Manager, Folder Guard, Tracks Washer, Driver Backup, Auto Shutdown, Windows Manager and Process Manager. With a cool and user-friendly interface makes it easy for anyone to use Super Utilities.​  Full service for your windows PC


  *Super Utilities offers 27 tools for cleaning,fixing, speeding up, maintaining, and protecting your PC.


  *System Cleaner: Make your PC faster, more stable, and more efficient by cleaning and optimizing your hard drive, memory, software, and Windows Registry.


  *Security Doctor: Protect your PC from thousands of potential spyware, adware, trojans, keyloggers and tracking threats.


  *Privacy Protector: Keep your sensitive information safe from prying eyes.


  *System Maintenance: Easily perform complicated system maintenance tasks, and keep your computer running quickly and smoothly.


  *Special Tools: More easy-to-use tools that make your computing safer and more efficient.


  *More windows utilities will be added.​

   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Şubat 2010
Yükleniyor...
Benzer Konular - Super Utilities 2008 Forum Tarih
Super Utilities Pro 2008 8.2 Download S-T 26 Ocak 2009
Super Utilities Pro 2008 8.0 S-T 25 Ocak 2009
Super Utilities Pro 2008 8.0.1976 S-T 25 Ocak 2009
Super Utilities Turkish Language 4.0 Türkçe Yama Arşivi 29 Kasım 2008
Super Utilities Pro v.7.35 Türkçe İndir Bedava Üstelik Diğer Programlar 12 Eylül 2008

Bu Sayfayı Paylaş