Sugören İlköğretim Okulu Hopa Artvin

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 29 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Sugören İlköğretim Okulu Hopa Artvin konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Artvindeki İlköğretim Okulları Hakkında - Sugören İlköğretim Okulu Tanıtımı - Sugören İlköğretim Okulu Hakkında - Artvin Hopa'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Sugören İlköğretim Okulu Resimleri  [​IMG]

  Sugören İlköğretim Okulu ilkokul olarak 1923 yılında eğitim-öğretime açılmıştır. İlk yıllarda geçici binalarda eğitim-öğretim yapılmıştır.Daha sonra devlet vatandaş işbirliği ile tek katlı bina olarak 1975 yılına kadar eğitim-öğretime devam etmiştir.

  1975 yılında iki katlı bina olarak hizmete giren okulumuza 1992 yılında ek bina yapılmıştır. 1994-1995 eğitim-öğretim yılında ilköğretim okulu olan okulumuz 2006 yılında büyük bir tadilat geçirerek şimdiki halini almıştır.

  [​IMG]

  Okulumuzda bir müdür, bir müdür yardımcısı, on üç öğretmen, üç hizmetli olmak üzere on sekiz personel görev yapmaktadır. Öğrenci sayısı 248'dir.  Sugören İlköğretim Okulu Artvin Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sugören İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sugören İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sugören İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sugören İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: ARTVİN / HOPA

  Adı: SUGÖREN İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: SUGÖREN KÖYÜ

  Telefon Numarası: 4663912457

  Faks Numarası: 4663912110

  E-mail Adresi :Bilgi Yok

  Web Adresi:
  .::SUGÖREN İLKÖĞRETİM OKULU


  [​IMG]


  Kaynak : webrehberi.biz -
  www.meb.gov.tr


  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş