Style XP 2008

'Windows Temalar & Ekran Koruyucular' forumunda Siraç tarafından 1 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Style XP 2008 konusu
  Style XP 2008

  [​IMG]

  Tanıtım:
  Style XP, Windows XP işletim sistemi için yazılmış olan bir tema yazılımıdır. Yazılımın içerisinde birbirinden güzel onlarca tema bulunmaktadır. İstediğiniz özellikteki temayı seçerek Windows'unuzu özelleştirmenizi ve bu sayede bilgisayar kullanımını daha eğlenceli hale getirmenizi sağlayan bu yazılım Windows'un dahili görünüm motorunu kullanmaktadır. Yani zaten Windows işletim sisteminde yer alan görsel stiller üzerinde değişiklik yaparak ortaya yeni temalar çıkarmaktadır.

  Yazılımla temaların yanısıra, duvar kağıtları, ikonlar, fare imleçleri, gezinti çubukları, menü stilleri, açılış ekranı üzerinde de sahip olunan seçenekler sayesinde değişiklikler yapabilirsiniz. Pencerelerin şeffaflık ayarı, farklı ekran koruyucular seçebilme gibi ek özellikleri de olan yazılımın Türkçe dil desteği de bulunmaktadır.

  Sistem kaynaklarını da beklenenden oldukça az kullanan yazılımın 64-bit desteği de bulunmaktadır. Çevrimiçi güncelleme yaparak daha çeşitli görünümlere sahip olabileceğiniz gibi buraya tıklayarak da yeni temalar indirebilirsiniz.


  [​IMG]
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Style 2008 Forum Tarih
Harry Stylesin Sözleri Güzel Sözler-Mesajlar 4 Mart 2013
Harry Styles En Yeni Güzel Resimleri, Harry Styles Fotoları Sanatçı-Ünlü Resimleri 17 Şubat 2013
Harry Styles'ın Bilinmeyen Gerçekleri Magazin Haberleri 17 Şubat 2013
Harry Styles Boyu Kaç Magazin Haberleri 17 Şubat 2013
Harry Styles'ın Doğum Günü Tarihi Magazin Haberleri 17 Şubat 2013

Bu Sayfayı Paylaş