StrongDC++ 2.2 Download

'S-T' forumunda Siraç tarafından 3 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  StrongDC++ 2.2 Download konusu StrongDC++ 2.2 Download

  Tanıtım:
  Yeni paylaşım tekniklerinden birisi olan DC++'yı taban alan, üzerinde yapılan değişikliklerle daha hızlı ve daha stabil bir yükleme keyfi sunan bir paylaşım programı. DC++ 0.704 sürümünü taban alarak on DC++ programının yapacağı işi tek seferde yapan program, bir grup insanın yeni özellikler getirerek ve ince ayar yaparak en uygun şekle getirdiği, bu şekilde birçok avantaj getiren paylaşım programlarının en iyilerinden birisi.

  StrongDC++ ile:

  DC++'da 1 kişiden inndirmeye izin varken Strong DC++'da aynı anda 10 kişiye bağlanarak inndirebilirsiniz.
  Eklenen önizleme özelliği ile dosyaları inndirirken aynı zamanda da ufak bir göz gezdirebilirsiniz.
  Sharing kısmında yapılan ufak bir ayrıntı ile aynı ağda bulunan diğer bilgisayarlardan da paylaşım yapabilirsiniz.

  StrongDC++'nin ana özellikleri:
  Bağlantı kopması olmadan eş zamanlı olarak güvenli bir şekilde dosya inndirebilirsiniz. Özellikle hızlı bağlantılar için bu şekilde indirme hızınızı arttırın ve normal indirmelerden daha daha güvenli bir bağlantı kurun.

  Kısmi dosya paylaşımı:
  O anda sizin veya başkasının yüklenen (download) veya gönderilen (upload) dosyalarının kısımlarının kısmen paylaşımına olanak sağlar. Bu şekilde torrentlerde de olduğu gibi indirme işlemi bitmeyen bir kullanıcıdan indirdiği kısımları, siz de ondan indirebilirsiniz. Bu indirme hızınızı arttırırken dosyanın ağ boyunca yayılmasını sağlar.

  İndirme/gönderme hız sınırlayıcı:
  Tüm bant genişliğinin kullanılmasını önler ve web tarayıcınıza da internette yer ayırır. Diğer yandan indirme hızınız sizin belirleyeceğiniz yükleme hızınıza bağlıdır (slot ve hub farkı olabilir).

  Yavaş bağlantıyı otomatik kapatma:
  Belirli bir zaman içinde belirli değerin altına düşen bağlantıları otomatik olarak kapatır. Eğer indirdiğiniz kısmın hızı giderek yavaşlıyorsa, gereksiz yuva (slot) kullanılmaması için o yavaşlayan kaynak ile bağlantı kesilir ama diğer kaynaklardan indirmeye devam eder.

  Kişiselleştirme:
  Programdaki sesleri, ana pencerenin veya simgelerin rengini, popup balonları, ifadeleri ve daha birçok şeyi kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

  Program geniş bant genişliğine sahip yerlerde innDirme yapmak için bire bir olup, internetinizden tam verim almanızı sağlar. Keyifli innDirmeler...

  UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca innDirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya innDirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, innDir.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.
  Sürüm : 2.2

  Boyut : 4.09 Mb

  Kullanım İzni : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : BigMuscle

  [​IMG]

  StrongDC++ 2.2
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - StrongDC++ Download Forum Tarih
Dosya İndirme Sitelerinden Internet Download Manager ile nasıl toplu indirme yapılır Resimli Program Anlatımı 23 Temmuz 2011
MSP Messenger indir download Msn ve Sohbet Programları 27 Haziran 2011
GMER Rootkit Algılama ve Temizleme Programı İndir Download Güvenlik Programları 6 Mayıs 2011
R-Studio Silinmiş Dosyaları Geri Getirme Programı İndir Download Q-R 6 Mayıs 2011
InstantStorm Ücretsiz Ekran Koryucu Yapma Programı İndir Download I-J 6 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş