Stor Perdelerle Evinize Farklı Bir Soluk Getirin

'Dekorasyon' forumunda Mavi_Sema tarafından 10 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Stor Perdelerle Evinize Farklı Bir Soluk Getirin konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]  Perdede dünya modasına yön veren Elvin Tekstil, ev tekstili koleksiyonlarına Elvin Stor’u ilave etti.  Çeşitli renk alternatifleriyle Elvin Stor Koleksiyonu, doğal elyaflardan üretilmiş toprak, keten renklerinde, natürel ürünlerden oluşuyor.
  Elvin Perde Noktaları’nda sunulan, evlerden otellere birçok mekânda kullanılabilen Elvin Stor, uygun perde desenleriyle de kombinlenebiliyor. Birçok minimalist, modern dekorasyona uyum sağlayabilen fonksiyonel stor perdeler ile evinize yalın ve hoş bir görüntü katabilirsiniz.

  [​IMG]

  Bursa’dan tüm dünyaya adını duyuran ve bu yıl 50. yılını kutlayan Elvin, üretiminin %80’ini yurtdışına ihraç ediyor. Yunanistan, Almanya, İspanya, İtalya, Hollanda, Portekiz gibi ülkelerin yanı sıra Uzak Doğu (Çin, Hong Kong, Kore, Japonya) ve ABD gibi ülkelerde faaliyetlerini sürdürmektedir


  Perde sektöründe dünya modasında adı geçen sayılı markalardan biri olan Elvin, her geçen gün kendi alanında öncü alan tasarımlara imza atmaya devam ediyor.  ELVİN TEKSTİL

  Bu yıl 50. yılını kutlayacak olan Elvin Tekstil, tüm dünya pazarlarına dekoratif ürünler sunuyor. 1982 yılında ihracat yapmaya başlayan Elvin Tekstil, bugün üretiminin %80’ini Avrupa Ülkeleri, Ortadoğu, Uzakdoğu ve ABD’ye ihraç etmektedir. Dubai'deki birçok lüks binadan, ABD'de Las Vegas ve birçok kentte otelleri ve residance'ları, Hong Kong üzerinden Çin'deki otel ve konutları, Japonya'daki konutları, birçok devlet Başkanı'nın saraylarını ve Topkapı Sarayı Mecidiye Köşkü’nün pencerelerini süsledi. 2008'de bir Türk firması olarak ilk defa Dünya'daki en prestijli tasarım ödüllerden olan "RED DOT"2008 tasarım ödülünü aldı. Tasarım başarıları, zamanında teslimatı, kalitesi ile de en çok tercih edilen perde markası haline gelen Elvin’in ana hedefi; ev dekorasyonunda konfor ve şıklığı bir araya getirerek müşterilerine şık ve yaratıcı tasarımlar sunmak, kendine duyulan güveni artırarak müşterilerini mutlu etmektir. Elvin Tekstil’in; Elvin, Chanan Designs, Elvin Kids koleksiyonları bulunmaktadır. Elvin Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Canan Sönmez Canik ve tasarım grubunun tasarımlarını yaptığı perdeler dünya modasını takip ederken, perde sektörüne de yön vermektedir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Stor Perdelerle Evinize Forum Tarih
Tarihi eserleri restore etmek neden önemlidir? Tarihi Eserler Antikalar 18 Ocak 2017
Rezistör ne demektir - Rezistör nedir - Rezistör tanımı FrmArtuklu TatLı SöZLük 17 Şubat 2013
Restorasyon Komedisi Hakkında Bilgi Tiyatro ve Skeçler 22 Temmuz 2012
Google play store ne demektir Google Hakkında Her Şey 1 Nisan 2012
Pastörün Çocukluğu Hakkında Bilgi Düşünürler-Filozoflar 23 Şubat 2012

Bu Sayfayı Paylaş