Stok Yönetim

'S-T' forumunda Siraç tarafından 15 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Stok Yönetim konusu Stok Yönetim

  Tanıtım:
  Üreticiden: Erkoz 2006 Stok Yönetim Programı. Ürün grubu, marka, model şeklinde stok listenize ekleyeceğiniz satış mallarınızı kategorize ederek işleyebilirsiniz. Barkodlu sisteme uygundur. Stok listesinden ürün aramalarını barkod okuyucuyla bulabilirsiniz.

  Ürünleri ayrıca yerleşim yerlerine göre de kaydederek raf adı ve raf sırası şeklinde kolayca bulabilirsiniz. Stok listenizi oluştururken aldığınız malları kimden aldığınız şeklinde belirteceğiniz için ödeme planınızı mal alımı yaptığınız kişilere göre düzenleyebilirsiniz. Ödeme türlerini peşin, kredi kartı, çek ve senet şeklinde de yapabilirsiniz. Kesmiş olduğunuz çek ve senetlerin ödeme tarihleri geldiğinde ayrı bir liste olarak uyarılacaksınız.

  Stok listenizdeki ürünleri kategorilere göre sıralayıp toplam ne kadar elinizde mal olduğunu ve bu malların alış maliyetlerini görebileceksiniz. Kritik stok bildirimi yaparak azalan stoklarınız hakkında bilgilendirilirsiniz. Aynı şekilde satış ekranınız da kullanışlı ve basit tasarlanmıştır. Satılan malı iade alabilir, konsinye satışlar yapabilirsiniz. İstediğiniz kadar ürünü satış ekranına koyabilir, satış tutarını görebilirsiniz.

  Listede değişiklik yapabilir, ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz. Satışını yaptığınız işlerin ödeme planını aynen mal alımında olduğu gibi peşin, kredi kartı, çek ve senet olarak düzenleyebilirsiniz. Her müşteriye ait ekstre kartından ödeme durumları hakkında bilgi alabilirsiniz. Stokta kalmayan ürünün satışını bakiye satışlar tablosunda görerek bilgilendirilirsiniz.

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
  Dil : Türkçe
  Download : http://www.erkozyazilim.com/2006stok.zip
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Stok Yönetim Forum Tarih
Stok Yönetim ve Oto Servis S-T 15 Şubat 2009
Stok Yönetim ve Satış S-T 15 Şubat 2009
Stok Yönetim ve Teknik Servis S-T 15 Şubat 2009
Oto Servis ve Stok Yönetim 2008 O-P 15 Şubat 2009
Üretim İmalat Maliyet ve Stok Yönetim 2008 U-V 15 Şubat 2009

Bu Sayfayı Paylaş