Stok & Cari Takip Programı

'S-T' forumunda Mavi_Sema tarafından 27 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Stok & Cari Takip Programı konusu Stok & Cari Takip Programı 1.0

  Boyut : 18.53 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Kısıtlama : 50 Kayıt

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7

  Üretici Firma : Mehmet Yeniyapı

  [​IMG]

  Tanıtım:
  Stoklar, Cari Hesaplar (müşteri), Ödeme Planı (veresiye defteri) ve randevuların takip edildiği bir programdır. Program tüm işyerleri için uygundur. Ayrıca istenildiğinde Ödeme planı bölümünden çek/senet işlemleri de takip edilmektedir.

  Giriş ve çıkışlarda kullanıcıya büyük kolaylık sağlamaktadır. İşlemlerin çoğu program tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Bir kez kayıt girişi yapıldıktan sonra yalnız fare ile tahsil/tediye fişi kesilebilmekte
  ve aynı şekilde randevu işlemleri de yapılmaktadır.

  Ödeme Planı (veresiye defteri) ile cari hesaplar entegrelidir. Alış/satış faturaları hemen ödenecekse tahsil/tediye fişi kesilerek fatura kapatılmaktadır. Fakat daha sonra veya ödeme yapılacaksa ödeme tablosuna kayıt edilmekte, program her açılışında günü gelen ödeme ve tahsilatları hatırlatmaktadır. Buradan tek tıklamayla otomatik olarak tahsil/tediye fişi kesilmekte, ödeme planından kayıt silinerek cari hesabın borç veya alacağına işlenmektedir.

  Gelişmiş raporlama sistemi sayesinde stoklar ve müşteri hesaplarında tam hakimiyet sağlanmaktadır. Raporların tamamı ekrandan görülebilmekte ve istenildiğinde biçimli ve formullü olarak Excel'e aktarılmakta, istenildiğinde buradan yazdırılabilir.

  Programı kullanmak için herhangi bir eğitime ihtiyaç yoktur. Windows XP ve üzeri bir işletim sistemi ve Excel'in kurulu olması yeterlidir.

  Stok & Cari Takip Programı 1.0
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş