Stepevi yeni Deep koleksiyonu

'Dekorasyon' forumunda Mavi_Sema tarafından 12 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Stepevi yeni Deep koleksiyonu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Stepevi yeni Deep koleksiyonu
  [​IMG]
  Stepevi, tasarım dünyasına doğadan ve duygulardan ilham alarak yarattığı ve ödüllü Variable Surface (Değişken yüzey) teknolojisi ile ürettiği yeni Deep tasarımları ile büyüleyici bir koleksiyon sunuyor. Bu yeni koleksiyonlarının yanında, 150m2’lik stand tasarımı ile de bu yıl Maison&Objet Paris Fuarı'nda büyüledi.

  Stepevi’nin devrim niteliğindeki yeni kreasyonları eşsiz, heykelsi ve boyutlar arasında duygusal bir yolculuk sunduğu yüksek teknolojili sürecin birer ürünü olarak sunuluyor. Deep halılar bulunduğu çevreyle ilişki kurarak ortaya eşsiz ve sürekli değişen bir görsel deneyim çıkarıyorlar. Renklerin ve yumuşak dokuların parlak alegorisi gün ilerleyip hava karardıkça koyu ve içe dönük uzun gölgelere dönüşüyor.

  Her açıdan yeni bir halı, yeni bir duygu; her mevsim için yeni bir atmosfer yaratan Deep halılar, doğanın güçlerini ve formlarını yansıtarak derin duygulara sahip yüzeylerde ortaya çıkıyor ve mekanlara yepyeni bir hava katıyor.

  Desenler ve dokular; yumuşak maviler, ihtiraslı kırmızlar, dingin griler ve onları kıran saf beyazlar ve elegan siyahlarla daha da pekişiyor. Bu koleksiyonlar stil sahibi modern iç mekanların vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor.

  Değerli, yumuşak, mütevazı bir lüks kavramı Stepevi’nin Deep Koleksiyonu’nda sofistike malzemeler, tasarımlar ve renklerle flört halinde büyüleyici bir koleksiyona dönüşüyor.

  STEP, bu yeni geliştirdiği teknolojiyi kullanırken koleksiyonun tasarımlarında mekezi Milano’da bulunan dünyanın en önemli tasarım akademilerinden DARC (Domus Academy Research&Consulting) ve endustriyel tasarmlarıyla bu alandaki lider tasarımcılardan Can Yalman ile de çalıştı.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Stepevi yeni Deep Forum Tarih
Stepevi Yeni Deep Koleksiyonu Dekorasyon 31 Ocak 2010
7. sınıf sosyal sayfa 64 Osmanlıda Yenilik cevapları nelerdir? Sorular ve Cevaplar 25 Eylül 2017
Merhaba Aranıza Yeni Katıldım. Aramıza Yeni Katılanlar 22 Mayıs 2017
Yeniçeri ocağını hangi padişah kaldırdı kısaca Tarihi Bilgiler 12 Şubat 2017
Coğrafi keşifler sonrası yeni ticaret yollarının bulunmasının devletlerin gelişmesine katkıları Eğitim Bilgileri 7 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş