Stardollda Nasıl Elbise Satılır

'Diğer Oyunlar' forumunda Eylül tarafından 3 Aralık 2011 tarihinde açılan konu

1. Eylül

Eylül Site Yetkilisi Editör

Stardollda Nasıl Elbise Satılır konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Stardollda Nasıl Elbise Satma
    Stardollda Elbise Nasıl Satılır
    Stardollda eşya Satma

Stardollda Nasıl Elbise Satılır

Stardollda Eşyalarını Star Bazaar'da satabilmen için Superstar olman gerek. Tasarla & Sat dan Bazaarıma gir ve satabileceğin eşyaları gözden geçir (Bunlar Starplaza'da artık satılmayan eşyalardır). Satmak istediklerine iyi bir fiyat biç. Başarılı satışlarda Stardoll her fiyat başı %10 harç alacaktır.

Satmaktan vazgeçtiğin kıyafetleri, birisi satın almadan önce, dilediğin zaman satıştan çıkartabilirsin.

Stardollda Kıyafetler, Starbazaar'da en fazla dört gün satışa sunulur, bu zaman içerisinde kıyafetini kimse satın almamışsa, fiyatını düşürmek istesen bile, bu kıyafet Suite'ine bir torba içerisinde geri gönderilir.

Stardollda Birisi kıyafetini satın aldığında sana bunu haber veren bir mesaj gönderilir ve bu mesajda hesabına gönderilen para miktarını gösteren bir bağlantı bulunur. Bir satışta 18'den fazla ürün satamazsın.

alıntı

2. stardoll da nasıl elbise satılır bilmiyorum

3. Bunu ben zaten biliyorum da, ama Süperstar olmadan nasıl satarım?

4. bunu zaten biliyodum süperstarsız nasıl olur

5. ya o değıl bazı kısılerde evınde satılık urunler var onları nasıl yapacagız?

6. bende bunu bilmiyoruma ss yim kıyafet satamıyorum sadece stardeisng urun satıyorum

7. asyammm

asyammm Yeni Üye

Bn de ss yim bi sürü şey sattım:p:p:p

8. ss yim bende çok açıklayıcı yazmışsın.baya ürün sattım.sğl

Yükleniyor...