SSX (PS2)oyun hilesi...

'Oyun Hileleri' forumunda HiTMaN47 tarafından 4 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. HiTMaN47

  HiTMaN47 Üye

  SSX (PS2)oyun hilesi... konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Hile Modu: Options ekranında L1 + L2 + R1 + R2 tuşlarına basılı tutun ve aşağı, sol, yukarı, sağ, X, O, üçgen, kare tuşlarına basın. Kodu doğru girerseniz değişik bir ses duyacaksınız. Böylece tüm parkurlar, karakterler, boardlar ve kostümler açılacak. Kodu yeniden girerseniz hileler kapanacaktır.

  Maximum Attributes: Options ekranında L1 + L2 + R1 + R2 tuşlarına basılı tutun ve X(7), kare tuşlarına basın. Kodu doğru girerseniz değişik bir ses duyacaksınız. Alternatif olarak L1 + L2 + R1 + R2 tuşlarına basılı tutun ve O(5), X, üçgen, kare tuşlarına basarakta bu hileyi aktif hale getirebilirsiniz. Oyunun Japonca versiyonunda bu hileyi yapmak için ise; L1 + L2 + R1 + R2 tuşlarına basılı tutun ve kare, X(7) tuşlarına basın. Kodu yeniden girerseniz hileler kapanacaktır.

  Tüm Parkurların İpuçları: Options ekranında L1 + L2 + R1 + R2 tuşlarına basılı tutun ve parkurların ipuçlarına bakmak için; O, X, O, X, O, X, O, X tuşlarına basın. Kodu doğru girerseniz değişik bir ses duyacaksınız. Eğer kodu yeniden girerseniz hileler kapanacaktır.

  Koşan Adam Modu: Options ekranında L1 + L2 + R1 + R2 tuşlaryna basılı tutun ve kare, üçgen, O, X, kare, üçgen, O, X tuşlarına basın. Kodu doğru girerseniz değişik bir ses duyacaksınız. Eğer kodu yeniden girecek olursanız hileler kapanacaktır.

  Mallora Board: Options ekranında L1 + L2 + R1 + R2 tuşlarına basılı tutun ve O(5), X, üçgen, kare tuşlarına basın. Kodu doğru girerseniz değişik bir ses duyacaksınız. Mallora Board size uzun zıplama yeteneği, hızlı dönüş vb. gibi özellikler verecektir. Eğer kodu yeniden girecek olursanız hileler kapanacaktır.

  Düşük Yer Çekimi: Options ekranında L1 + L2 + R1 + R2 tuşlaryıa basılı tutun ve kare, üçgen, sol, sağ, yukarı tuşlarına basın. Kodu doğru girerseniz değişik bir ses duyacaksınız. Eğer kodu yeniden girecek olursanız hileler kapanacaktır.
   

  1 kişi bunu beğendi.
Yükleniyor...
Benzer Konular - (PS2)oyun hilesi Forum Tarih
Candy Crush Oyunu Hilesi 2013 Oyun Hileleri 18 Eylül 2013
Gta San Andreas Bölüm Geçme Hilesi Oyun Hileleri 26 Eylül 2012
Gta 4 Oyunu Ölümsüzlük Hilesi Oyun Hileleri 2 Eylül 2012
Gta 4 Oyunu Helikopter Hilesi Oyun Hileleri 10 Ağustos 2012
Bom Bom 2 Oyunu Silah Hilesi Oyun Hileleri 4 Nisan 2012

Bu Sayfayı Paylaş