Spyware Terminator 2.3.0.488 Download

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 2 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Spyware Terminator 2.3.0.488 Download konusu Spyware Terminator 2.3.0.488 Download

  Tanıtım:
  Spyware Terminator, tamamen ücretsiz ve gerçek zamanlı casus yazılım korumasına sahip muhteşem bir yazılımdır. Bilgisayarınızı "spyware", "adware", "trojan", "keylogger", "hijacker" ve diğer tehditlerden koruyan Spyware Terminator, gerçek zamanlı güçlü koruması, gelişmiş sistem taraması ve şüpheli dosyaları güvenilir bir şekilde karantinaya alması gibi birçok özelliğe sahiptir.

  Spyware Terminator, tamamen ücretsiz olması, internet üzerinden otomatik güncelleme imkanı sunması, belirli zamanlarda güvenlik taraması yapabilmesi ve bir antivirüs görevini de yerine getirebilmesiyle diğer ücretli güvenlik yazılımlardan bir adım önde olduğunu gösteriyor.

  Yazılımın Genel Özellikleri

  100% Ücretsiz Gerçek Zamanlı Koruma
  Etkin "spyware", "adware", "trojan", "keylogger", "hijacker" ve diğer tehditleri kaldırma özelliğine sahiptir.

  Güvenilir Karantina
  Tarama sırasında şüpheli dosyalar tespit edildiğinde karantinaya alınır. Spyware Terminator bu tip dosyaların çalışarak bilgisayarınıza daha fazla zarar vermesini önler. Siz sürekli şüpheli dosyaları yeniden gözden geçirebilirsiniz.

  Kolay Kullanım
  Spyware Terminator, her seviyedeki bilgisayar kullanıcısının casus yazılımları tespit edip eleyebilmesine izin verir. Eğer siz bir programı yanlışlıkla kaldırdıysanız, kolayca geri dönüş yapabilirsiniz.

  Elle Yapılan & Zamanlanmış Tarama
  Bilgisayarınızı elle veya zamanlanmış taramaya tabi tutabilirsiniz. Tarama işlemi devam ederken isterseniz arkaplanda diğer işlerinizi yapabilirsiniz.

  Otomatik Güncelleme
  Spyware Terminator, internetten son güncellemeleri otomatik olarak innDirir. Bu sayede bilgisayarınız için etkili bir koruma sağlar.

  Editörden
  Spyware Terminator, ücretli Ad-aware SE Personal, Spyware Doctor gibi birçok güvenlik yazılımından üstün özelliklere sahip ve tamamen ücretsizdir. Yaptığım incelemelerde Spyware Terminator'un casus yazılımlara karşı 100% temizleme sağladığını, "Fast Scan" özelliği sayesinde rakiplerinden 2-3 kat daha hızlı tarama yaptığını ve bazı sahte güvenlik yazılımları gibi içerisinde zararlı yazılım barındırmadığı ve tamamen bilgisayarınızı korumaya yönelik bir yazılım olduğunu tespit ettim. Ayrıca güvenlik taraması sonucu verdiği raporun detaylı ve anlaşılır olması dikkatimi çekerken, her seviyedeki kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği yazılım her yönüyle benden tam not almayı haketti.
  Sürüm : 2.3.0.488

  Boyut : 7.63 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 98/Me/NT/2000/2003/XP

  Üretici Firma : Crawler

  [​IMG]

  Spyware Terminator 2.3.0.488
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Spyware Terminator Download Forum Tarih
Spyware Terminator 2.2.1.433 Download Güvenlik Programları 27 Mayıs 2009
Spyware Terminator 2.2.2.438 Download Güvenlik Programları 2 Şubat 2009
Spyware Terminator 2.3.0.487 Download Güvenlik Programları 2 Şubat 2009
Spyware Terminator 2.3.0.494 Güvenlik Programları 13 Mayıs 2009
VirIT eXplorer Lite Anti-Virus & Anti-Spyware Casus Yazımlara Karşı Koruma programı Güvenlik Programları 6 Aralık 2010

Bu Sayfayı Paylaş