Spy Sweeper 6.1.0.145 İndir

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 18 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Spy Sweeper 6.1.0.145 İndir konusu Spy Sweeper 6.1.0.145


  Boyut : 40.1 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : Webroot Software


  Tanıtım:
  Spy Sweeper gerçek zamanlı koruma özelliği olan bir casus yazılım temizleme aracıdır. Sisteminizi tüm casus yazılımlara ve diğer kötü niyetli araçlara karşı her an güvende tutabilmenizi sağlamaktadır. Sahip olduğu veritabanı ile yaklaşık 150.000 zararlıyı tanımlayabilmekte ve sisteminizden temizleyebilmektedir. Kendiliğinden güncelleme özelliği ile bu veritabanını sürekli güncelleyerek yeni zararlılara karşı da hazır durumda beklemektedir. Sisteminizi bilinen casus yazılımlar için en ince ayrıntısına kadar taramakta ve bulmuş olduğu zararlıları karantinaya alabildiği gibi sisteme zarar vermeden tümüyle temizleyebilmektedir. Sahip olduğu kalkanlar ile sisteminize üst düzey koruma sağlamaktadır. İnternet Explorer, Windows Sistemi, Host Dosyaları ve Başlangıç Uygulamaları için ayrı ayrı kalkanları vardır. Bu kalkanlar ile sisteminizde anlık olarak koruma sağlamakta ve hiçbir açık nokta bırakmamaktadır.


  Gelişmiş Algılama ve Temizleme
  Spy Sweeper yokedilmesi zor olan ve verdiği zararlarla ün yapmış olan casus yazılımları gelişmiş algılama ve temizleme özelliği ile etkili biçimde tam olarak sisteminizden kaldırabilmektedir. Hatta kötü niyetli casus yazılımlar tek bir tarama sonucunda temizlenebilmektedir. Tek tarama ile bilgisayarınız temizleneceğinden tekrar tarama ve yeniden başlatma işlemleri yapmayacaksınız. Bu da size zaman kazandıracaktır.

  Gerçek Zamanlı Çalışan Akıllı Kalkanlar
  Spy Sweeper Akıllı Kalkanları, gelişmiş casus yazılım tehditlerini, bilgisayarınıza bulaşmadan önleyebilmektedir. Bu yeni sürüm Spy Sweeper standart casus yazılım engelleme sanayisinde ilerlemiş durumdadır. Trojan–Downloader–LowZones ve SpySheriff tehditlerini ilk yükleme de durdurabilmektedir. Böylece Spy Sweeper ile bilgisayarınızı kolayca güvende tutabilirsiniz.

  Doğru Risk Değerlendirmesi
  Spy Sweeper kullanılan doğru risk değerlendirme testlerinden sonra tehlikeli farklı casus yazılımları algılayabilmektedir. Bazı casus yazılımlar küçük tehlikeler oluştururken bazıları kişisel bilgilerinizi çalabilmektedir. Spy Sweeper her bir tehkikeyi çabukça inceleyip onun potansiyel zararını ve ne yapabileceğini size bildirir. Bu istenmeyen yazılımları kaldırmak ve sisteminizi güvende tutmak için uygulanan bir başka yoldur.

  Kesintisiz Güncelleme Savunması
  Casus yazılımlar sık sık biçim değiştirmektedirler. Spy Sweeper bu tehditlere karşı kullandığı tanımlama veritabanı ile casus yazılımları algılayarak koruma sağlamaktadır. Yapılan güncellemeleri kendiliğinden alabildiğiniz gibi elle denetleme de yapabilirsiniz, daha sonra gerekli ayarlamaları yaparak yazılımı kendi haline bırakabilirsiniz.

  Çoklu Kullanıcı Koruması
  Siz bilgisayarınız için Spy Sweeper yazılımını satın aldığınızda, yazılım bu bilgisayar üzerindeki tüm kullanıcıları korumaktadır. Bu durumda yazılımın yönetimini bir kullanıcı yapmakta fakat her bir kullanıcı kendi kullanımı için yazılımı özelleştirebilmektedir. Böylece en üst seviye esneklik ile tam koruma sağlanmaktadır.

  Casus Yazılım Haber ve Bilgi Güncellemesi
  Spy Sweeper uygulaması için bir iç hak olan, son casus yazılım tehditleri hakkında temel bilgi alma işlevi bulunmaktadır. Webroot casus yazılım sorunları karşısında öncü otoritedir ve elde ettiği bilgileri hemen kullanıcıları ile paylaşmaktadır.

  Ücretsiz Müşteri Desteği
  Tüm Webroot ürünlerinde olduğu gibi Spy Sweeper yazılımında da en zorlu casus yazılımlara karşı bilgili ve canayakın uzmanlar tarafından destek verilmektedir. Rakiplerinden farklı olarak çevrimiçi telefon desteği ücretsiz verilmektedir.

  Memnuniyet garantisi
  Webroot tüm ürünlerinin gururla arkasında durarak, memnun olmadığınız takdirde hiç bir soru sormaksınız 30 gün içerisininde paranızı geri ödemektedir.

  Neden Spy Sweeper'ı Seçelim?
  En geniş kapsamlı casus yazılım engelleme çözümünün elde edilmesi - 360 derece koruma sağlaması.
  Kesintisiz izleme ile casus yazılım saldırılarını başlamadan durdurması.
  İnatçı casus yazılımlar için gelişmiş algılama ve temizleme kabiliyetine sahip olması.
  Kendiliğinden güncellemeler ile sizi en son tehlikelere karşı güvende tutması.
  Müşterilerine ücretsiz destek sunması.

  En Düşük Sistem Gereksinimleri
  Windows 2000, XP, XP Home veya XP Media Center işletim sistemi
  300 Mhz işlemci
  15 MB sabit sürücü alanı
  256 MB RAM
  İnternet Explorer 5.5

  Yazılıma son sürümünde Windows Vista desteği eklenmiştir.

  Not: Yazılımın deneme sürümünde bulunan zararlılar temizlenememektedir. Yazılımı hiçbir kısıtlama olmaksızın sınırsız biçimde kullanabilmeniz için 29 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

  [​IMG]


  Spy Sweeper 6.1.0.145
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Sweeper İndir Forum Tarih
History Sweeper 3.06 İndir Güvenlik Programları 1 Mart 2010
Minesweeper Game (jar) Nokia N73 Önizlemeli Oyun indir yükle download N-Gage & Os9x Oyunları 8 Şubat 2010
History Sweeper 3.04 İndir Güvenlik Programları 3 Aralık 2009
Spy Sweeper with AntiVirus 6.1.0.145 İndir Güvenlik Programları 18 Kasım 2009
3 in 1 Spider Solitaire Free Cell Minesweeper - Cep Oyunları İndir Java Oyunları 1 Ocak 2009

Bu Sayfayı Paylaş