Speereo Voice Translator 4.5 İndir

'Diğer Tüm Programlar' forumunda Siraç tarafından 26 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Speereo Voice Translator 4.5 İndir konusu Speereo Voice Translator 4.5

  Tanıtım:
  Üreticiden: Speereo Voice Translator iki versiyon için uygundur: Çok dilli ve iki dilli. Çok dilli Spere Voice Translatorun versiyonu uluslar arası ticari ilişkilerde ve seyehatlerde yeni konuşma klavuzu olarak kullanılıyor. Ve bu geliştirilmiş smartfonlar ve cep bilgisayarları için 11 dilde çevrilmiştir: İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Çince, Türkçe, Portekizce,Korece ve Japonca. (İnndirdiğiniz çoklu dil sürümüdür.)

  55 çift iki dilli Speereo Voice Translatorun versiyonu Symbian smartfonları için uygundur. Speereo Voice Translator Windows cep bilgisayarları için İngilizceden diğer 10 dile tercüme yapılır. Aynı zamanda uçuş saatlerini ve uçuş statüleri paketini indirimli alabilmek mümkün (GPRS bağlantısı ücrete tabi tutulmaz).

  Yaklaşık olarak en çok kullanılan 4000 cümle, iş, teknik, tıbbi ve hukuki, diplomatik ve bazı argo deyimleri içine alıyor. Bunlar kullanımı rahat olması açısından konu başlıklarına göre 16 bölüme ve 87 alt bölüme ayrılmıştır. Mesela: Turizm, Yararlı, Şehir, Yiyecek alma, Маğaza, Sağlık ve Çevre.

  Speereo Voice Translator çok dilli versiyonuna kayıtlı olarak, istediğiniz zaman Voice Translatorunuzu ek diler indirerek yenileyebilirsiniz.

  İstediğiniz her yerde Speereo Voice Translatorun turistik rehberlerle ve online uçuş statüleri ile, elinizin altında her zaman gerekli bütün uçuşlar aynı zamanda görülmeye değer yerler, oteller, restoranlar hakkındaki bilgileri edinebilirsiniz. Bunun dışında bir çok ülkede 11 farklı dilde konuşabilirsiniz. Özellikle uluslar arası ticari ilişkilerde, iş gezileri ve turistik seyahatlerde faydalıdır.

  Üreticinin sitesinden dil dosyaları yüklenebilir.
  Yardım dosyası için buraya bakılabilir.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programı 5 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 39.95$'dır.


  Sürüm : 4.5

  Boyut : 5.11 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 5 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : (Mobil) Windows Mobile/Symbian

  Üretici Firma : Speereo UK Ltd

  [​IMG]


  Speereo Voice Translator 4.5
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Speereo Voice Translator Forum Tarih
Titan Speereo Voice Translator v3.90.852 N-Gage-Os9x-Symbian Programlar 23 Ağustos 2008
Voice Of Nature Forest 2011 Albümü Albüm Tanıtımları 14 Şubat 2011
Voice Of Nature Ocean 2011 Albümü Albüm Tanıtımları 14 Şubat 2011
The Voice TV Norge Frekansı Populer Uydular Frekanslar 7 Haziran 2010
The Voice TV Danmark Frekansı Populer Uydular Frekanslar 7 Haziran 2010

Bu Sayfayı Paylaş