Sorun Bende Değil Sende Kitabı - pinkfreud

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda SeLeN tarafından 18 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Sorun Bende Değil Sende Kitabı - pinkfreud konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sorun Bende Değil Sende Kitap Özet - pinkfreud Kitapları - Sorun Bende Değil Sende Kitap Tanıtım - Sorun Bende Değil Sende Kitap Fiyatı - Sorun Bende Değil Sende Ön Okuma  Kitap Özet

  Kitap dünyası uzun zamandır bu denli ilgi gören bir diziyle karşılaşmadı: Dizüstü Edebiyat ... Kimileri yeniden kitap okumaya başladı. Her çıkan kitap olay oldu, konuşuldu. Ve işte dizinin çok beklenen yeni romanı: “Sorun Bende Değil Sende!”

  Pucca ile başlayan, samihazinses ve Onur Gökşen'le devam eden bu sahici yazarlara aslında takipte olduğunuz bir yıldız daha ekleniyor. Kiminiz onu “Türkçe sözlü hafif batı kadını” olarak biliyor. Ya da gerçekçi, komik ve hınzır bir Güzin Abla var karşımızda. Çoğunuzun tanıyıp yazdıklarına doyamadığı Pink Freud geliyor.

  “Bir kitap okudum hayatım değişti diyebilmeyi çok isterdim. Ama bir adam tanıdım ve hayatımın içine etti.”

  Siz hangisisiniz? Hayatının içine edilen “o kadın” mı? Yoksa bahsedilen “o adam” mı? Yoksa ikisi de olmak istemediğiniz için ne yapacağını bilemeyenlerden misiniz? İşte size aşkın ve aşksız kalmanın acısı, komiği; sorusu ve cevabı. Aşkın pembesi hiç bu kadar gerçekçi olmamıştı. Dişi bir Freud'un pembe koltuğuna uzanıp; dilerseniz kıkırdayın, dilerseniz öfkenizi katmerlendirip kalbinizle aklınıza bir ayar tutturun.


  [​IMG]

  Sorun Bende Değil Sende

  pinkfreud
  · Okuyan Us Yayınları
  · Basım Tarihi : 01 - 2011
  · ISBN : 9786054054503
  · Sayfa Sayısı : 359
  · Etiket Fiyatı : 20.00 TL
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş