Sony Vaio Windows 7 64bit Driver

'Notebook Driver' forumunda Siraç tarafından 18 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Sony Vaio Windows 7 64bit Driver konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  Sony Vaio VGN serisinden SZ61MN bir dizüstü bilgisayar geldi. Cihaz üzerinde Windows Vista kuruluydu. Cihazı Windows 7′ye terfi ettirdim fakat 3 sürücüyü malesef ki tanımadı. Biraz eski model bir cihaz olduğu için Windows 7 sürücüleri yoktu.

  Sony internet sayfasından Windows sürücülerine baktığımda 64bit Windows 7 sürücülerini göremedim. Bilinmeyen aygıt ise görebildiğim kadarıyla kart okuyucuydu. Çünkü kart okuyucu ve parmak izi okuyucu dışındaki tüm sürücüleri görmüştü. Parmak izi okuyucu sürücüsünü sağ tıklayıp güncelle yaptığımızda internet üzerinden sürücüyü tamamiyle yükleyebiliyor. Maalesef ki Card Reader sürücüsünü tanımıyordu.


  Sony destek sayfasını biraz kurcaladım ve Windows 7 64bit için gerekli olan beta sürücülerini buldum. Henüz beta olarak yayınlansa dahi Windows 7 64bit işletim sistemi üzerinde rahatlıkla çalışabilmekte. Eğer bir Sony Vaio bilgisayarınız varsa ve bazı 64bit sürücüleri tanımıyorsa aşağıdaki adresten modelinizi bulup rahatlıkla sürücüyü yükleyebilirsiniz.

  HTML:
   http://support.vaio.sony.eu/os/vista/64bit/ 
  Sayfasına girdiğinizde kullanıcı sözleşmesini kabul ediyoruz ve karşımıza tüm eski modeller için üretilmiş olan 64bit sürücüler geliyor. Dilerseniz tek tek lazım olan sürücüleri bu adresten indirebilirsiniz. Hadi kolay gelsin.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sony Vaio Windows Forum Tarih
Sony Vaio'lara doping! Bilim & Teknoloji 26 Şubat 2009
Sony Vaio Teknik Servis'i Notebook Driver 23 Kasım 2008
Sony VPCSA3Z9E Notebook Özellikleri Resimleri Donanım ve Yazılım Sorunlarınız 1 Aralık 2011
Sony VPCSB1A9E Notebook Özellikleri Resimleri Donanım ve Yazılım Sorunlarınız 1 Aralık 2011
Sony VPCSB1B9E Notebook Özellikleri Resimleri Donanım ve Yazılım Sorunlarınız 1 Aralık 2011

Bu Sayfayı Paylaş