Sony Ericsson Zylo Tanıtımı Özellikleri Resimleri

'Sony Ericsson' forumunda DeMSaL tarafından 19 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Sony Ericsson Zylo Tanıtımı Özellikleri Resimleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sony Ericsson Zylo - Sony Ericsson Zylo Telefon - Sony Ericsson Zylo Telefon Tanıtım  [FONT=Trebuchet
  MS]Sony Ericsson yeni modeli Sony Ericsson Zylo cep telefonu ile artık ikon haline gelen Sony Ericsson Walkman telefon konseptini sürdürmeye devam ediyor. Bugüne kadar tüm dünyada 130 milyon adedin üzerinde Walkman cep telefonu satan Sony Ericsson'un ürün yelpazesine eklediği yeni ekonomik model Walkman telefonu diğer kullanım özelliklerinden ödün vermiyor. Sony Ericsson Zylo walkman cep telefonu artık tüm Sony Ericsson modellerinde gördüğümüz 'human curvature' tasarım çizgilerini taşıyor. Göze hoş gelen zamanın ötesindeki 'human curvature' tasarım çizgileri kolay kullanım sağlayan ergonomik tuş takımını da içeriyor. Sony Ericsson Zylo walkman telefon 2010'un üçüncü çeyreğinde piyasalara sunulacak.

  [​IMG]

  Yeni Sony Ericsson Zylo cep telefonu telefonseverlerin walkman bir telefondan bekleyeceği en zengin müzik deneyimini sunuyor. Müzik deneyimini bir adım öteye taşıyan Sony Ericsson Zylo walkman telefon müzik kullanımı ile sosyal paylaşım sitelerini bir araya getiriyor. Kullanıcılar Facebook'tan Twitter'a kadar tüm sosyal paylaşım ağlarında tek bir tuşa dokunarak iletişim sağlarken aynı zamanda diledikleri şarkıları da dinleyebiliyorlar. Telefonseverler aynı zamanda TrackID özelliği sayesinde ismini hatırlamadıkları şarkılar hakkında araştırma yaparak müzik bilgilerini telefon ekranlarında görebiliyorlar. Telefon sahiplerinin sadece 2009 senesinde 129 milyon adedin üzerinde TrackID araması yaptıkları ifade ediliyor.

  [​IMG]

  Bir şarkı satın aldınız ve sevdiklerinizle paylaşmak için can mı atıyorsunuz? Sony Ericsson Zylo walkman telefonunuz ile bu şarkıyı arka planda çalarken dostlarınızla konuşabiliyorsunuz. Ayrıca Sony Ericsson Zylo cep telefonunda önceden yüklenmiş olarak gelen arka plan sesleri kullanıcılara telefonda konuşurken iş yeri, cadde veya bir lokantadaymış havası katıyor.

  [​IMG]

  "Sony Ericsson'un Walkman serisi cep telefonu modelleri ilk defa tanıtıldıklar 2005 yılından bu yana büyük bir ilgiyle karşılandı ve bu seride130 milyonun üzerinde satış rakamlarına ulaşıldı," diyen Sony Ericsson Pazarlama Müdürü Jenny Maltesson sözlerini şöyle sürdürdü: "Walkman cep telefonları telefonseverler tarafından hala büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Sony Ericsson olarak müşterilerimizin bu beklentilerine Sony Ericsson Zylo modeli ile cevap vermeye devam ediyor ve bu walkman cep telefonu modelimiz ile daha geniş bir kullanıcı kesimine yaymayı hedefliyoruz."

  [​IMG]

  Jenny Maltesson açıklamasını şöyle tamamladı: "Sony'nin en kaliteli Walkman fonksiyonelliği ile sosyal ağ kullanım özelliklerini bir araya getiren yeni Sony Ericsson Zylo walkman cep telefonu müşterilere İletişim ve Eğlence portföyünün sunduğu tim imkanlara erişme ve keyfini sürme imkanı tanıyor."

  [​IMG]

  Yeni Sony Ericsson Zylo walkman cep telefonu şebeke olarak UMTS HSPA 900 / 2100 ve GSM GPRS / EDGE 850 / 900 / 1800 / 1900, UMTS HSPA 850 / 900 / 1800 / 1900 ile GSM GPRS / EDGE 850 / 900 / 1800 / 1900 destekliyor. Sony Ericsson Zylo walkman telefonun üçüncü çeyrekten itibaren çeşitli piyasalarda raflardaki yerini alacağı tahmin ediliyor. Siyah, gümüş ve pembe renk seçenekleri ile piyasaya sunulacak
  [/FONT]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sony Ericsson Zylo Forum Tarih
Sony Ericsson Z780 Özellikleri Resimleri Sony Ericsson 26 Eylül 2011
Sony Ericsson G900i Özellikleri Resimleri Sony Ericsson 26 Eylül 2011
Sony Ericsson G700 Business Edition Özellikleri Resimleri Sony Ericsson 26 Eylül 2011
Sony Ericsson W980i Özellikleri Resimleri Sony Ericsson 26 Eylül 2011
Sony Ericsson C702i Özellikleri Resimleri Sony Ericsson 26 Eylül 2011

Bu Sayfayı Paylaş