Sony Ericsson Xperia Pureness

'Sony Ericsson' forumunda Mavi_Sema tarafından 22 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Sony Ericsson Xperia Pureness konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sony Ericsson Xperia Pureness - Sony Ericsson - Xperia Pureness - Sony Ericsson Xperia Pureness Teelfon Tanıtım - Sony Ericsson Xperia Pureness Özellikleri  Dünyanın şeffaf LCD ekrana sahip ilk cep telefonu modeli olan Sony Ericsson Xperia Pureness pil kullanımı, hafıza kartı ve anten alanlarında çığır açan minyatürleştirilmiş teknolojiler kullanıyor.

  [​IMG]

  Sony Ericsson Xperia Pureness smartphone en temel fonksiyonlar olan Talk, Text, Time (Konuşma, Mesajlaşma, Zaman) işlevlerini en uygun şekilde bir araya getirerek kompleks dijital yaşam tarzına farklı bir alternatif sunuyor. Sony Ericsson Xperia Pureness modeli gereksiz özelliklerden arınmış yapısı ile gerçek cep telefonu deneyimi sağlıyor. Bu çerçevede, telefonun gizli tuşları sadece gerekli olduğu anlarda dokunulduklarında aydınlanıyorlar. Telefonun, çağrı veya mesaj geldiğinde aydınlanan zarif aydınlatma stili cihazı bir tasarım objesinden cep telefonu haline döndürüyor.

  Yeni Sony Ericsson Xperia Pureness cep telefonu Pureness danışmanlık servisi ile birlikte geliyor. Tüm dünya çapında üyelerinin her türlü yaşam tarzına ait taleplerine 24 saat cevap veren Pureness danışma hizmeti küresel anlamda yegâne danışma hizmeti olarak değerlendiriliyor.

  Sony Ericsson Pureness smartphone
  Sony Ericsson Kuzey Amerika halkla ilişkiler başkanı Stacy Doster: "Sony VIP Shopping Service ve Saks Fifth Avenue gibi seçkin kanallar üzerinden böylesine güzel bir smartphone akıllı cep telefonunu piyasaya sunmaktan dolayı gururluyuz. Xperia serisinden pek çok yeni cep telefonu konseptleri sunmaya devam edeceğiz."

  Sony Ericsson Xperia Pureness web sitesi
  Sony Ericsson Pureness konsepti sadece bir cep telefonunu değil aynı zamanda kullanıcıların kompleks bir dünyada teknoloji ile ilişkilerini de tanımlayan bir yaklaşıma işaret ediyor. Sony Ericsson, bu konsepte özel olarak oluşturduğu web sitesi ile tasarım, yaşam stili, sanat ve kültür dünyasından karakterleri sadelik ve modernlik çerçevesinde düşüncelerini paylaşmaya davet ediyor.
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş