Sony Ericsson Cedar Özellikleri Resimleri

'Sony Ericsson' forumunda DeMSaL tarafından 5 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Sony Ericsson Cedar Özellikleri Resimleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sony Ericsson Cedar Tanıtımı - Sony Ericsson Cedar Telefonu - Sony Ericsson Cedar Teleon Tanıtım - Sony Ericsson Cedar Özellikleri  Sony Ericsson ekonomik fiyata kolay kullanım özellikleri sunan yeni modeli Sony Ericsson Cedar cep telefonunu duyurdu. Yeni Sony Ericsson Cedar cep telefonu 3G bağlantı ile hızlı ve kolay internet kullanımının yanında e-posta ve sosyal paylaşım sitelerine erişim de sağlıyor. Kullanıcılar Sony Ericsson Cedar cep telefonu ile ekonomik fiyata Sony Ericsson'un sunduğu en temel kullanım özelliklerine kavuşuyorlar.

  [​IMG]

  Yeni Sony Ericsson Cedar cep telefonu kullanıcılara cihazın açılış ekranından sosyal paylaşım sitelerine erişmelerine imkan tanıyan bir yazılım olan Widget Manager 2.0 aracılığıyla kolay ve rahat bir sosyal paylaşım deneyimi sağlıyor.

  [​IMG]

  "Sony Ericsson Cedar cep telefonu iş dünyası ve sosyal paylaşım arasında mükemmel dengeyi arayan kullanıcılar için ideal bir ürün" diyen Sony Ericsson Küresel Pazarlama Müdürü Quentin Cordier sözlerine şöyle devam etti: "3G bağlantıya, 2.5 mm kulaklık girişine ve dizüstü bilgisayara kolay bağlantı sağlayan girişi ile Sony Ericsson Cedar cep telefonu kullanıcıların iş dünyası, eğlence ve oyuna yönelik uygulamalara kolayca bağlanmasını sağlayan ekonomik bir GreenHeart çevreci bir model."

  [​IMG]

  Sony Ericsson Cedar özellikleri
  • Sosyal sitelere ve uygulamalara erişim sağlayan Widget Manager 2.0
  • Facebook, Twitter ve MySpace sosyal paylaşım sitelerine erişim
  • Telefon rehberi aktarımı ve internet üzerinden yedekleme
  • Ajanda, telefon rehberi ve e-posta
  • 3G ile hızlı ve direkt internet erişimi
  • EAS Push e-mail ve modem bağlantısı
  • 3.5mm standart kulaklık girişi
  • 2 megapiksel çözünürlüklü dijital kamera
  • Kullanıcının eline oturan tasarım çizgileri
  • Çevreci GreenHeart konsepti

  [​IMG]

  Firmanın GreenHeart çevreci sorumluluğu çerçevesindeki ürünlerinden olan Sony Ericsson Cedar cep telefonu geri dönüşümlü plastik malzeme, düşük güç tüketimli şarj cihazı, elektronik kullanım kılavuzu, su bazlı boya ve kompakt ürün paketi gibi çeşitli çevreci yaklaşımları bünyesinde barındırıyor. Yeni Sony Ericsson Cedar cep telefonu Push Mail, Bluetooth, bağlantılar ve HSDPA özellikleri ile iş dünyasında çevreci bir alternatif arayış içinde olan kullanıcılara hitap ediyor.

  [​IMG]

  Sony Ericsson Cedar fiyatı
  Sony Ericsson Cedar cep telefonu UMTS HSDPA 2100 ile GSM GPRS / EDGE 850 / 900 / 1800 / 1900, UMTS HSDPA 850 / 1900 / 2100 ve EDGE 850 / 900 / 1800 / 1900 şebekelerini destekliyor. 2010'un üçüncü çeyreğinde siyah-gümüş ve siyah-kırmızı renk seçenekleri ile piyasaya sürülecek olan Sony Ericsson Cedar cep telefonunun satış fiyatının 100 Euro'nun altında olması bekleniyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sony Ericsson Cedar Forum Tarih
Sony Ericsson Z780 Özellikleri Resimleri Sony Ericsson 26 Eylül 2011
Sony Ericsson G900i Özellikleri Resimleri Sony Ericsson 26 Eylül 2011
Sony Ericsson G700 Business Edition Özellikleri Resimleri Sony Ericsson 26 Eylül 2011
Sony Ericsson W980i Özellikleri Resimleri Sony Ericsson 26 Eylül 2011
Sony Ericsson C702i Özellikleri Resimleri Sony Ericsson 26 Eylül 2011

Bu Sayfayı Paylaş