SONY ERICSSON C702 ( 1 GB HAFIZA KARTI HEDİYELİ ) Tanıtım Resimler Programlar

'Sony Ericsson' forumunda UquR tarafından 2 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  SONY ERICSSON C702 ( 1 GB HAFIZA KARTI HEDİYELİ ) Tanıtım Resimler Programlar konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  SONY ERICSSON C702 ( 1 GB HAFIZA KARTI HEDİYELİ ) Tanıtım Resimler Programlar


  SONY ERICSSON C702 ( 1 GB HAFIZA KARTI HEDİYELİ )
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  Coğrafyayı Fotoğraflayın

  Coğrafi etiketleme yapar. Fotoğraf çektiğinizde, bulunduğunuz yer bilgisi fotoğrafa eklenir. Anında paylaşın - bloga kaydedin veya bir resimli mesaj gönderin.

  [​IMG]


  Yüze fokus
  Yüz algılama özelliği insanlara fokus yapar. Vizörünüzde bir yüz varsa, C702 bunu otomatik algılar ve fokus yapar. Dilediğiniz zaman netlik sağlayabilirsiniz.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Yolu biliyorsunuz
  Elinizde C702 oldukça kaybolmazsınız. Telefonunuzda dahili bir A-GPS vardır. Gideceğiniz yeri Google Maps™ Mobile ile bulabilirsiniz.


  [​IMG] [​IMG]
  Dilediğiniz açıdan. Dilediğiniz hava şartlarında.
  Su sıçramalarına ve toza dayanıklı - C702 ile dilediğiniz yerde fotoğraf çekebilirsiniz. 3.2 megapiksel Cyber-shot™ telefon tek elle kullanılabilir, böylece dilediğiniz şekilde fotoğraf çekebilirsiniz.

  İçinde neler var?

  Wayfinder Navigator™

  C702 elinizdeyken, yolculuğunuz sizi nereye götürürse götürsün kaybolmayacaksınız. Telefonunuz Wayfinder Navigator™ deneme sürümü önceden yüklenmiş biçimde gelir*. Sokak sokak yönlendirmeler, online yolculuk planlama aracına sınırsız erişim ve karşıdan yüklenebilir haritalar ile her zaman doğru yolda olun*. (* Deneme süresi uzunluğu ve haritaların kapsamı yerel düzenlemelere bağlıdır.)

  [​IMG]

  Tozu ve su sıçramalarını geçirmez
  Telefonunuz aktif bir yaşam tarzı için yapılmıştır. C702 telefonunuz IP54 (Ingress Koruması) standardıyla uyumludur - tozu ve su sıçramalarını geçirmez. Yani, havalar nasıl olursa olsun dış mekanda kullanmanın keyfini çıkarın.

  [​IMG] [​IMG]

  Video blogu
  Telefonunuzla birlikte kendi blog siteniz de olur. Öyleyse neden video eklemeyesiniz? Bir video klip çekin ve bir iki tıklamada sayfaya yükleyin.

  Hareketi yakalayın
  Video klipler, hayatın tadını çıkarırken yakalayabileceğiniz beklenmedik muhteşem anları kaydetmek için ideal ortamlardır.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Medya yöneticisi
  Telefonla birlikte müzik, fotoğraf ve video klip yönetim yazılımını içeren bir CD alırsınız. Telefonunuza müzik, video, fotoğraf aktarın ya da alın.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]


  Cebinizdeki e-posta
  Tümleşik e-posta istemcisi sayesinde gelen kutunuza istediğiniz yerden erişebilir, e-posta kutunuzu dünyanın herhangi bir yerinden kontrol edebilir ve e-posta gönderip alabilirsiniz.

  Güzergahınızı izleyin
  İster yürürken ister koşarken - telefonunuzda GPS desteğine sahip bir spor uygulaması olan Tracker bulunmaktadır. Sürenizi, kat ettiğiniz mesafeyi ve harcadığınız enerjiyi telefonunuzun ekranında görebilirsiniz. Kendinizle de yarışabilirsiniz - Tracker önceki sonuçların kaydını tutar. Güzergahınızı seçmeniz yeterlidir, Tracker sizi desteklemek için yanınızda olacaktır!

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Cyber-shot™
  Sony Ericsson'un Megapiksel dijital kamerası size, genelde bağımsız kameralarda görülen ek özellikler sayesinde net ve yüksek çözünürlükte resimler sunar.

  Fotoğraf ışığı
  Aydınlatma yetersiz olduğunda, daha iyi resimler çekmek için etkinleştirin.

  [​IMG] [​IMG]

  MMS - Resimli Mesaj
  Bulunduğunuz yerin fotoğrafını çekin, bir kutlama mesajı kaydedin ya da yazın, MMS özelliğine sahip herhangi bir telefona veya e-posta adresine gönderin. MMS ile hem resim, hem metin, hem ses, hem de video gönderebilirsiniz.

  HSDPA – yüksek karşıdan yükleme hızı
  Telefonunuzun geniş banda yakın hızıyla mobil Internet'in keyfini çıkarın. Büyük dosyaları ve e-posta eklerini anında yükleyin. Web sitelerini ve haber kanallarını birkaç saniyede ekranınızda görün. HSDPA, 3G'yi bir adım daha ileri götürür.

  Fiat

  KDV Dahil 549,00 YTL
  Hepsiburada
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - SONY ERICSSON C702 Forum Tarih
Sony Ericsson C702i Özellikleri Resimleri Sony Ericsson 26 Eylül 2011
Sony Ericsson Z780 Özellikleri Resimleri Sony Ericsson 26 Eylül 2011
Sony Ericsson G900i Özellikleri Resimleri Sony Ericsson 26 Eylül 2011
Sony Ericsson G700 Business Edition Özellikleri Resimleri Sony Ericsson 26 Eylül 2011
Sony Ericsson W980i Özellikleri Resimleri Sony Ericsson 26 Eylül 2011

Bu Sayfayı Paylaş