Sony’nin Heyecanla Beklenen Oyunu!

'Oyun Haberleri' forumunda Dine tarafından 31 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Sony’nin Heyecanla Beklenen Oyunu! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  PS3’çüler için geri sayım başladı: Sony’nin heyecanla beklenen FPS oyunu MAG™, Şubat’ta çıkıyor.
  Sony’nin, Resistance ve Killzone 2’den sonra FPS alanında en iddialı oyunu ve 256 oyuncuya kadar destek veren dev online aksiyon platformu olan MAG, Şubat’ta PlayStation®3 sahipleriyle buluşuyor.

  Şimdiye kadar emsali görülmemiş bir çoklu oyuncu deneyimi yaşamak isteyen herkes, standartların yeniden belirlendiği bu dünya için savaşıyor.
  [​IMG]
  Sony Computer Entertainment Europe, bugüne kadar piyasaya sürülmüş tüm oyun sistemleri arasında en geniş ve en büyük online platform olan MAG™’ı, PlayStation®3 (PS3™) sahipleriyle buluşturuyor.
  [​IMG]
  MAG, oyuncuları alıp, hükümetlerin bazı işlerini Özel Askeri Birlikler’e yaptırdığı ve bu zamana kadar benzeri görülmemiş bir dünyaya götürüyor. Birlikler, hükümeti korurken, aynı zamanda kendi aralarında da son derece stratejik ve zorlu bir mücadele veriyor. 256 oyuncunun, aynı anda online olarak savaş verdiği bu dünya, aksiyonun, taktiklerin ve takımdaşlığın sonuna kadar yaşandığı, en iyilerin zafere ulaştığı MAG dünyasının ayrıcalığını PlayStation®3 (PS3™) sahipleri yaşayabiliyor.
  Bana birliğini söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim

  Oyuncuların ilk zorlu işi, özel askeri birlik seçimi ile başlıyor. 2025’te dünya barış içinde ama özel askeri birliklerin büyük mücadelesine sahne olan çetin bir savaş devam ediyor. Oyuncuların, bu birlikler arasından yüksek teknolojili Raven’e mi, eski askerlerin oluşturduğu Valor’e mi yoksa geleneksel olmadığı kadar tehditkar olan S.V.E.R’ye mi katılacağı çok önemli. Her bir grubun, kendine özgü dövüş stilleri, silahları ve görünümleri bulunuyor. Oyuncular da, kendilerini, bunlar arasından hangisine daha yakın hissediyorlarsa onu seçiyor.
  MAG dünyasına hoş geldiniz

  Birlik seçimini takiben oyuncu, önce 8 kişilik bir takıma katılıyor. Her oyunda, kendini biraz daha kanıtlıyor ve kariyerini nasıl şekillendireceğine aslında kendi karar veriyor. En zorlu koşullarda yeteneklerini keşfediyor. Bu yetenekler doktor, gözcü, keskin nişancı veya diğer meslek gruplarında uzmanlaşmasına olanak sağlıyor. Böylece sırasıyla 32 askerden oluşan bir birliğin, daha sonra da 128 kişilik bir ordunun komutasını alabiliyor.
  MAG, bir oyundan çok daha fazlasını sunuyor

  MAG, bir oyundan çok; oyuncunun, yeteneklerini geliştirdiği ve aslında bu gelişimin yönünü kendi belirlediği bir stratejik kariyer rehberi gibi. Her ne kadar emirleri, liderler de veriyor olsa, oyuncular kendi seçimleri ile bu dünyada var olmaya devam ediyor. Hangi Özel Askeri Birlik ile kardeşlik kuracak? Hangi alanda uzmanlaşacak? Hava saldırıları ve yoğun bombardıman altında kendini nasıl koruyacak? Oyuncular, tüm soruların cevaplarını, PS3’e özel tasarlanmış MAG dünyasında buluyor.
  PS3 sahipleri, MAG™’a, tek oyun için 149,00 TL veya oyun ve bluetooth kulaklıklı paket için 199,00 TL ödeyerek sahip olabilir.
  Oyunla ilgili daha ayrıntılı bilgi için: www.mag.com, www.eu.playstation.com
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sony’nin Heyecanla Beklenen Forum Tarih
Bilim dünyasını heyecanlandıran halka Bilim & Teknoloji 12 Mart 2010
Volkan Şen:Galatasaray'ın teklifi heyecanlandırıcı Galatasaray 22 Haziran 2009
Bilim adamlarını heyecanlandıran keşif Uzay ve Gökyüzü 2 Nisan 2009
Mars'ta heyecanlandıran buluş Uzay ve Gökyüzü 7 Kasım 2008

Bu Sayfayı Paylaş