Sonbahar 41.Bölüm özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda KaRDeLeN tarafından 12 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Sonbahar 41.Bölüm özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  41.Bölüm özeti

  Galip ile Eda’nın komşu olmaları, yeni bir arkadaşlığın vesilesi olmuştur. Galip, Eda’ya tamamen arkadaşça yaklaşmakta fakat Eda’nın Galip’e yaklaşımı sadece arkadaşça değildir. Durum böyle olunca Eda, boş zamanlarını tamamen Galip ile bir arada olabilmek için değerlendirmektedir.

  Galip’in evinde Eda’yı görmek, Sabiha’nın kafasındaki bütün soruların sanki cevabı olmuştur. Herkes büyük bir sessizlik içinde olanı biteni izler.

  Galip, özel hayatında savrulurken iş hayatındaki büyük tehlike sessiz ve emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Erdal, tüm yaptıkları yavaş yavaş ilerlemektedir.

  Ruhsar ve Rıza bu gizemli kadının kim olduğunu ve nerden çıktığını araştırmaya başlamışlardır. Ama Sabiha için gördüklerinden sonra bunların bir önemi kalmaz.

  Zeyno, tiyatro oyununa Galip’i de davet etmiştir. Çocukları kırmamak için davete katılan Galip, karşılaştığı manzara karşısında neye uğradığını şaşırmıştır. Mustafa ile Sabiha’nın iş arkadaşlıklarından doğan yakınlıklarını gören Galip, bu durum karşısında acaba nasıl bir yol izleyecektir?
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sonbahar Bölüm özeti Forum Tarih
Sonbahar 43. Bölüm özeti Diğer Yerli Diziler 7 Ekim 2009
Sonbahar 42.Bölüm özeti Diğer Yerli Diziler 29 Eylül 2009
Sonbahar 40.Bölüm özeti Diğer Yerli Diziler 12 Eylül 2009
Sonbahar 39.Bölüm özeti Diğer Yerli Diziler 12 Eylül 2009
Sonbahar 37.Bölümün Özeti Diğer Yerli Diziler 3 Haziran 2009

Bu Sayfayı Paylaş