Son Moda Saç Modelleri

'Güzellik & Bakım' forumunda Mavi_Sema tarafından 31 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Son Moda Saç Modelleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Son Moda Saç Modelleri


  Saçlarınıza şekil vermek için mutlaka kuaföre gitmenize gerek yok. Yeni nesil saç ürünleriyle, evinizde son moda saç modellerini uygulayabilirsiniz. Dağınık topuz ve kabarık atkuyruğu ile saçlarınızı güzelleştirmeye başlayabilirsiniz.
  Son Moda Saç Modelleri
  [​IMG]

  Dağınık TopuzSaçlarınızı yıkayıp duruladıktan sonra havluyla fazla nemini alın. Isıya ve güneşe karşı koruyucu yoğun nemlendirici kremi saçlarınıza uygulayın. Fön ya da saç kurutma makinesiyle en fazla 30 cm yakından saçlarınızı kurutun.
  Kuruttuğunuz saçlarınıza şekil vermek için parmaklarınızı tarak gibi kullanın. Yukardan aşağı doğru ellerinizle tarayarak saçlarınızı düzeltin. Bu işlem sayesinde, saç diplerindeki ısı saç uçlarına yayılır ve kolay şekil almasını sağlar.
  Saçınızı geniş tutamlara ayırın. Her bir tutamı çok sıkı olmayacak şekilde bigudiye sarın. Kolay şekillenmesi için saç kurutma makinesini bigudilerin üzerine tutun.
  10 dakika bekledikten sonra bigudileri açın. Başınızı öne doğru eğip, elinizle bukleleri dağıtın. Geniş bir tarakla saçınızı arkadan öne doğruyu nazikçe tarayın.
  Saçınızı ortadan ikiye ayırın. Her iki tarafından ön kısmından bir tutam saç ayırın. Saçınızı toplayın. Tokayı gizlemek için ayırdığınız saç tutamlarından birini tokanın etrafına sarın. Diğer tutamı yuvarlak şekil vererek ya da kabartarak saçınıza tutturun.
  Kabarık Atkuyruğu
  Ön kısmı hacimli görünen kabarık atkuyruğu, son dönemin en moda saç modellerinden biri. Dışarıda yiyeceğiniz akşam yemekleri için saçlarınıza kabarık atkuyruğu modelini uygulayabilirsiniz.
  Elinizle bolca saç köpüğü sürüp, saçlarınıza uygulayın. Dağınık bir görünüm vermek için ellerinizi kullanarak saç kurutma makinesiyle kurutun.
  Saçınızdaki dolgun görünümü kaybetmemek için ellerinizle toplayıp arkada atkuyruğu yapın. Saçın atkuyruğu bölümünü fırçayla kabartın. Işıltı kazandıran ve şekil koruyan saç spreyiyle atkuyruğunu sabitleyin. Gerekiyorsa, fırça kullanarak atkuyruğunu hafifçe düzeltin.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Moda Saç Modelleri Forum Tarih
Gelin Saçı Modası Modelleri 2014 Evlilik Hazırlığı & Gelin Damat Giyimi 13 Mart 2012
Son Moda Mezuniyet Balosu Saç Modelleri Güzellik & Bakım 21 Haziran 2010
Erkek Saç Modelleri - Erkek Saç Kesim Modası Güzellik & Bakım 16 Haziran 2010
Son Moda Topuzlar - Saç Topuz Modelleri Güzellik & Bakım 17 Nisan 2010
Zara 2010 saç aksesuarları modası - 2010 saç modelleri- Zara saç bantları koleksiyon Güzellik & Bakım 9 Şubat 2010

Bu Sayfayı Paylaş