SoftOrbits Digital Photo Suite 1.1 Download

'S-T' forumunda Siraç tarafından 20 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  SoftOrbits Digital Photo Suite 1.1 Download konusu
  SoftOrbits Digital Photo Suite 1.1 Download

  Sürüm : 1.1

  Boyut : 4.39 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows NT/2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : SoftOrbits

  Tanıtım:
  SoftOrbits Digital Photo Suite resimlerinizi - fotoğraflarınızı düzenlemek, boyutlandırmak, sıkıştırmak, korumak ve yayınlamak için komple çözüm sunan programdır.

  SoftOrbits Digital Photo Suite; Batch Picture Resizer, Batch Picture Protector, Html Web Gallery Creator, Private Photo Album programlarını içerir. Tek bir dosya içinde 4 farklı programı kurabilirsiniz. Bu şekilde olmasının bir amacı da fiyat olarak daha uygun hale getirmek.

  Batch Picture Resizer: Bilgisayarınızda bulunan büyük boyutlu resimlerin ebatlarını düşürmeye ve bu resimler üstüne metin ya da logo filigran eklemeye yarayan bir programdır. Programın kullanımı kolay olduğu için rahat bir şekilde resimlerinizi boyutlandırabilirsiniz.
  Batch Picture Protector: Batch Picture Protector, kullanımı kolay, resimlere toplu olarak filigran ekleme programıdır. Elinizde bulunan resimlere tek tek filigran eklemekle uğraşmak yerine program sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde topluca yapabilirsiniz. Ayrıca resimleri çalınmaya karşı ya da başka amaç doğrultusunda da filigran ekleyebilirsiniz.
  Html Web Gallery Creator: Html Web Gallery Creator bir web galerisi oluşturma programıdır. Resimlerinizi internet üzerinde yayınlamak istiyor ama, elinizdeki resimlerin boyutları büyük ve nasıl küçülteceğinizi bilmiyorsanız Html Web Gallery Creator sizin için bu işi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilir.
  Private Photo Album: Private Photo Album, özel ya da genel fotoğraflarınızdan oluşacak fotoğraf albümü yapmaya yarayan bir programdır. Program sayesinde bilgisayarınızda seçtiğiniz özel ya da genel resimlerinizi bir albüm haline getirebilir ayrıca sunum gösterisi şeklinde çalışmalar yapabilirsiniz.

  Bu dört farklı programı bir arada sunan özel seti 70$'a satın alabilirsiniz.


  [​IMG]

  SoftOrbits Digital Photo Suite 1.1

   
Yükleniyor...
Benzer Konular - SoftOrbits Digital Photo Forum Tarih
SoftOrbits Flash Drive Recovery 1.2 Download S-T 20 Şubat 2009
DVD (Digital Versatile Disc ya da Digital Video Disc) Nedir - DVD Hakkında Bilgi Donanım ve Yazılım Sorunlarınız 23 Haziran 2010
Türksat 2A 3A 42.0°E Güncel Digital Uydu Frekansları Populer Uydular Frekanslar 27 Mart 2010
Digital Elektronik - Dijital Elektronik Nedir - Dijital Elektronik Hakkında Bilgi Elektronik Genel Bilgi 3 Mart 2010
Digitalfootmark Lock Screen v0.10.62 S60v3 SymbianOS9.x Signed N-Gage-Os9x-Symbian Programlar 15 Şubat 2010

Bu Sayfayı Paylaş