Smf 1.1.7

'SMF / Simple Machines Forum' forumunda *B*U tarafından 12 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. *B*U

  *B*U Üye

  Smf 1.1.7 konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Simple Machines, SMF 1.1.7 sürümünü duyuruyor.

  Bu sürüm sadece 1.1.6 ve önceki sürümlerdeki güvenlik açıklarını kapatır. Bu güvenlik açıklarının sonuçları nedeniyle, en yakın zamanda sitenizi 1.1.7 sürümüne güncellemenizi tavsiye ediyoruz. Güncelleme işlemini, yönetim merkezindeki hızlı yükleme ayarını kullanarak veya paketin yaptığı değişiklikleri elle uygulayarak güncelleme işlemini yapabilirsiniz.

  SMF 1.0.x sürümünü kullanan kullanıcılar için ise SMF 1.0.15 sürümünü, yukarıdaki sebeplerden dolayı çıkarmış bulunmaktayız. Bu güvenlik açıkları SMF 2.0 sürümünü etkilememektedir.

  Eğer güncellerken bazı hatalar alıyorsanız, güncelleme işlemini elle yapmalısınız. Bunu yapmak için, lütfen Dökümantasyon bölümümüzdeki "Yeni sürümlere güncelleme (upgrade) nasıl yapılır?" adlı konuyu okuyunuz.

  SMF 1.1.6 kullanıcıları
  Forumunuzu 1.1.6 sürümüne güncellemek için "Paketler" bölümünü kullanmalısınız. Yönetim Paneli ana sayfasındaki yönergeleri takip ederek forumunuzu kolayca güncelleyebilirsiniz. Ayrıca,
  Download bölümündeki paketlerden birisini de kullanabilirsiniz. (Bu paketleri kullanırsanız kurulu modifikasyonlarınız silinecektir)
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  paylaşım için teşekürler
   

Bu Sayfayı Paylaş