SmartWhois 5.0 Build 230 İndir

'S-T' forumunda Siraç tarafından 9 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  SmartWhois 5.0 Build 230 İndir konusu SmartWhois

  Sürüm : 5.0 Build 230

  Boyut : 5.32 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : TamoSoft

  Tanıtım:
  Girilen bir web adresi üzerinden, IP adresi host (sunucu), ülke, şehir, il, ağ sağlayıcının adı, yönetici, teknik destek, sahibi gibi çeşitli bağlantı bilgilerini ortaya çıkartan bir uygulama. Bu sayede programın adres çubuğuna yazmış olduğunuz herhangi bir internet adresi ya da IP numarasına göre internet üzerinden sorgulama yaptırabilir, bu sorgulama sonucunda o web adresinin kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

  Programa girilecek doğru bilginin neticesi birkaç dakika içinde alınır. Örneğin; yahoo.com adresini girdikten sonra adres çubuğunda bulunan sorgulamadan 'IP host, Domain ya da Kullanıcı sorgusu'ndan biri seçilerek sorgulama işlemi başlatılır. (Eğer güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız, bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz.)

  Sorgulama sonucu aradığınız IP ya da web adresine ait bilgiler ekrana gelir. Bu bilgileri HTML, XLS ve Metin dosyası olarak kaydedebilirsiniz. (Ayrıca seçenekler içinde kaydedilecek bilgi girişini kısıtlayabilirsiniz. IP blok sahibi, IP adresi, yönetim irtibat, teknik bağlantı, sunucu adı gibi çeşitli seçenekler mevcut.) Bu bilgileri kaydederek bir veritabanı oluşturabilirsiniz. Ayrca bilgiyi yazdırabilir, panodan adres de yapıştırabilirisniz.

  Programın 'Whois Konsolu' içinden 'Whois sunucu' araması yapabilir, bu sunucuları silebilir, düzenleyebilir ve ayrıca yeni sunucular ekleyebilirsiniz.

  Türkçe Kullanım:
  Programın Türkçe dil dosyasını innDirmek için tıklayınız
  İnnDirdikten sonra RAR'dan bir dizine çıkartın. Çıkardığınız bu dil dosyasını farenin sağ tuşuyla kopyalayıp programın kurulu olduğu C:\Program Files\SmartWhois ana dizinine yapıştırın. Daha sonra programı çalıştırıp 'settings > language'den Turkish'i seçin. Programı kapatıp açtıktan sonra Türkçe kullanabilirsiniz.

  Programın lisanlı fiyatı 39$'dır.

  SmartWhois 5.0 Build 230
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - SmartWhois Build İndir Forum Tarih
PDFTK Builder PDF Bölme Birleştirme Filigran Ekleme Programı O-P 2 Ocak 2011
PDFTK Builder Portable Kurulum Gerektirmeyen Taşınabilir Sürüm O-P 2 Ocak 2011
WYSIWYG Web Builder internet sitesi tasarlama yönetme Web Programlama & Scriptler 8 Ağustos 2010
Opera 10.60 Build:3433 Beta İndirin İnternet ve Network 23 Haziran 2010
Forticlient Mobile Security v4.0 Build 018 | S60v3 & S60v5 - Anti Virus Antivirüs Programları 21 Haziran 2010

Bu Sayfayı Paylaş