Smart Defrag Programı 1.45 İndir Download Yükle

'S-T' forumunda DeMSaL tarafından 6 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Smart Defrag Programı 1.45 İndir Download Yükle konusu Smart Defrag 1.45

  Boyut : 1.74 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : IObit

  Tanıtım:
  IObit SmartDefrag, sabit diskinizde parçalanmış dosyaları birleştirmeye yarayan bir programdır. Birleştirme sayesinde bilgisayarınızın performansı artmış olur.

  Bilgisayarınızda çok fazla dosya yüklüyse, sürekli dosya silip yüklüyorsanız dosyalarda parçalanma gibi sorunlar meydana gelir.

  Sabit diskler dosyaları önüne gelen ilk boş bölüme kaydederler. Bölümdeki alanın büyüklüğü fark etmez. Bu yüzden dosyaları parça parça atarlar. Durum böyle olunca o dosyalara ulaşması da zor olur. Yapmanız gereken bu tür programları kullanarak o dosyaları birleştirmek.

  Üreticisine göre Smart Defrag programı, emsallerine göre çok daha hızlı ve daha çok özelliğe sahip. Bununla ilgili bir karşılaştırma tablosu hazırlamışlar. Aşağıdaki resme tıklayıp inceleyebilirsiniz.

  [​IMG]

  Genel Özellikleri:

  Kolay bir kullanıma sahip. Programı kurun ve artık ona dokunmayın. Çünkü program gerektiği anda sabit diskinize müdahale edebiliyor.
  Program hızlı bir birleştirme özelliğine sahip. Windows’un kendi disk birleştirme program ından kat kat daha hızlı çalışıyor.
  Program arka planda çalışabiliyor. Bu sayede anında müdahale edeceği için sabit diskiniz güvende oluyor.
  Windows sabit disklerde FAT veya NTFS gibi dosya sistemi kullanır. Program birleştirme yaparken sisteminiz daha hızlı olsun diye dosya sistemindeki hataları da düzeltebiliyor.
  Program tamamen ücretsiz. Ayrıca yeni bir sürümü çıktığında otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.

  Progın kurulumu İngilizce ancak çalıştırdığınızda Türkçe olarak çalışıyor. 2000, XP, Vista ve Windows 7 desteği var.

  Not: Üretici sitesinde yayınlanan sürümü 1.10'dur. innDireceğiniz bu dosya da üretici sitesinden alındığı için sürümü 1.10'dur. Ancak buraya tıklayarak download.com üzerinden yeni çıkan son sürümü olan 1.11'i innDirebilirsiniz. innDirmek için açılan sayfada önce "Download Now", sonraki sayfada da "click here" yazan yerlere tıklayabilirsiniz.

  Smart Defrag 1.45
   
 2. avatar

  avatar Üye

  eline sağlık paylaşım için tşk
   

Bu Sayfayı Paylaş