Smart CD Menu Creator 1.0.0.44

'S-T' forumunda Siraç tarafından 17 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Smart CD Menu Creator 1.0.0.44 konusu Smart CD Menu Creator 1.0.0.44

  İyi bir arşiviniz ve yeni bir CD/DVD yazıcınız var. Elinizdeki programlarınızı, aynı dergi eklerindeki CD'lerinki gibi interaktif menüler ile hazırlamak istiyorsunuz. Veya müşterileriniz için, kendiliğinden açılabilen, profesyonel bir menü içinde, CD/DVD içeriğinizin dağıtımını yapabileceğiniz bir Menü hazırlama programı arıyorsunuz...

  CIS Smart CD-Menu Creator, sizleri bu dertlerden oldukça profesyonel tasarımı ve ücretsiz oluşu ile kurtarabilir, gerek kendiniz, gerekse de müşterileriniz için oldukça şık tasarımlı CD/DVD menüleri oluşturmanıza olanak sağlar.

  Yazılım, oldukça kolay kullanımlı bir arabirim ile beraber geliyor. Bu arabirim üzerinden istediğiniz menü tasarımlarını yaratabilir, istediğiniz resimleri, interaktif menüleri, tuşları, lisans bilgilerini, ve benzeri tüm değişiklikleri kolaylıkla gerçekleştirebilir, dilerseniz şirket logonuzu da ekleyip, hoş müzikler eşliğinde tamamen size ait profesyonel CD/DVD menülerini oluşturabilirsiniz.

  Not : Yeni sürümünde, oluşturduğunuz menülerinize yükleme, metin belgesi, lisans ve yardım seçenekleri, CD'ye gözat, hazırlayan bilgisi ve çıkış tuşlarını da ekleyebilme özellikleri sunulmuş.

  Free CIS Smart CD-Menu Creator Download
   

Bu Sayfayı Paylaş