Skype, Bayramda Ucuza Konuşturacak

'İnternet ve Network' forumunda Mavi_Sema tarafından 17 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Skype, Bayramda Ucuza Konuşturacak konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  İNTERNET telefonu Skype, Türkleri yurtdışı ve yurtiçiyle Ramazan Bayramı’nda uygun tarifeleriyle konuşturmayı hedefliyor.

  Aboneler eBay bünyesindeki Skype’yle yurtdışından Türkiye’deki mobil hatları 324 kuruştan, sabit hatları ise 60 kuruştan arayabilecek.

  Dakikası 42 kuruş

  Almanya ve Amerika’daki sabit hatlar ise dakikası 42 kuruştan aranabilecek. Skype Gelişen Pazarlardan Sorumlu Direktör Rouzbeh Pasha, dünyada 480 milyon kullanıcıları bulunduğunu belirterek, Türkiye’de kullanıcı sayılarının her geçen yıl arttığını ve Türkiye’yi önemli pazarlarından biri olarak gördüklerini söyledi.

  200 milyar dakika

  Bayram öncesinde 8-19 Eylül tarihleri arasında Ankara, Adana, Antalya ve Trabzon’da ‘Skype to Skype’ kullanarak ücretsiz sesli ve görüntülü arama yapmayı anlattıklarını dile getiren Pasha, Skype ile yurtdışından Türkiye’deki mobil hatların dakikası 324 kuruştan, sabit hatların ise dakikası 60 kuruştan, Almanya ve Amerika’daki sabit hatların da dakikası 42 kuruştan aranabileceğini aktardı. Pasha, dünyada bugüne kadar 200 milyar kümülatif dakika kullanımları olduğunu dile getirerek, uluslararası telefon görüşmelerinin yüzde 8’inin Skype üzerinden yapıldığını kaydetti.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Skype Bayramda Ucuza Forum Tarih
Skype Kaydol Skype Kayıt Ol Sosyal Paylaşım Siteleri 9 Şubat 2014
Asi,İsyan Eden İsyankar Skype ve Facebook Nickleri Msn nickleri Güzel Nickler 6 Şubat 2012
Aşk Skype Nickleri 2017 Aşk-Sevgi Nickleri 14 Mayıs 2011
2017 En Güzel Facebook Sözleri - En Güzel Skype Nickleri Msn nickleri Güzel Nickler 13 Mart 2011
Skype Portable İndir Msn ve Sohbet Programları 20 Aralık 2010

Bu Sayfayı Paylaş