Skibbe'nin umudu Lincoln

'Galatasaray' forumunda NoName tarafından 10 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. NoName

  NoName Üye

  Skibbe'nin umudu Lincoln konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Skibbe'nin umudu Lincoln


  Ümit Karan’ın sakatlığı, Nonda’nın formsuzluğu nedeniyle gol yollarında sıkıntı yaşayan Skibbe, Steaua Bükreş maçında Brezilyalı yıldızımıza güveniyor. Alman hocamız, Lincoln’ün tam kapasiteyle hazırlanması için talimat verdi.

  Hazırlık maçlarında gol sıkıntısı çeken G.Sarayımızda Teknik Direktör Michael Skibbe, Ümit Karan’ın sakatlığı nedeniyle oynamayacak oluşu sebebiyle Steaua Bükreş maçında Cassio Lincoln’e bel bağladı. Alman hoca, sakatlıktan yeni çıkan Brezilyalı yıldızımızın çarşamba günkü zorlu maça tam kapasiteyle hazırlanması için sağlık kurulu ile kondisyoner Cevat Güler’e talimat verdi. Forvette tek adam olarak Nonda’ya şans vermesi beklenen Skibbe’nin Steaua maçında 45 dakika da olsa Lincoln’den yararlanıp, gol sorununu çözmek istediği belirtildi.

  İlk kez yan yana

  Dün takımımızla yapılan çalışmaya katılan Lincoln’ün çarşamba günkü karşılaşmaya kadar özel olarak hazırlanacağı ve maça yetiştirileceği öğrenildi. Hücumda Lincoln-Nonda ikilisi ile gol krizine son vermek isteyen Skibbe antrenmanların dozajını da buna göre ayarladı. Alman hocamız, bugünden itibaren 3 gün boyunca Lincoln-Nonda ikilisi üzerinde durup, birbirlerine uyum sağlamaları için çaba harcayacak. Hazırlık maçlarında birlikte oynama şansı bulamayan Lincoln-Nonda ikilisi, bu sezon G.Sarayımızın 15 milyon Euro değerindeki Steaua Bükreş maçında ilk kez yan yana oynayacak.
   

Bu Sayfayı Paylaş