Skandalın artçı şokları...

'Diğer Takımlar' forumunda Dine tarafından 13 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Skandalın artçı şokları... konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  13 Kasım 2009

  [SIZE=+0][/SIZE]Skandalın artçı şokları...


  [SIZE=+0][/SIZE]Hikmet Karaman ile Ankaragücü yönetimi arasındaki kavga kızışıyor. Göreve geldiğinde dönemin başkanı Serdar Özersin ile yaptığı sözleşmenin geçersiz olduğuna dair dün kendisine noter aracılığıyla tebligat geldiğini belirten Karaman, hukuki savaşı sonuna kadar sürdüreceğini söyledi.
  [​IMG]
  Bunun üzerine Başkan Ahmet Gökçek, basın toplantısı düzenledi. Karaman’ın sözleşmesinin çok ağır olduğunu belirten Gökçek şunları söyledi., “Cengiz Topel Yıldırım başkan olmadan önce tazminat 250 bin TL’ydi. 1 gün sonra 1.7 milyon dolara çıkmış. Öyle imtiyazlı bir sözleşme yapılmış ki, bir tek kulübü satma hakkı yok! Kendisiyle yeni sözleşme yapmak istedik, ancak tartışma yaşandı. Kasımpaşa maçından sonra ise taraftarlar da tepki gösterdi. Biz de yönetim kurulu ile toparlanıp, kendisiyle devam etmeme kararı aldık. Kendisine hakettiği 450-500 bin doları teklif ettik.

  “Hagi ile görüşeceğiz”

  Ancak tazminatında ısrar etti. Kulüp içinde çözülebilecek konu, inanılmaz boyutlara ulaştı. Önceki yapılan sözleşme geçersizdir, çünkü Serdar Özersin’in hoca konusunda tek başına yetkisi yoktur.” Teknik direktör arayışıyla da ilgili konuşan Ahmet Gökçek, “Hagi ile görüşeceğiz. Olmazsa, listemizde başka isimler de var” dedi.
  İlhan Güler


  Fanatik
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Skandalın artçı şokları Forum Tarih
Çikolatalı Fındıklı Tartçıklar Tarifi Yapılışı Pasta ve Hamur İşleri 1 Şubat 2011
Depremden bu yana 800 artçı sarsıntı Yurt İçi Haberler 9 Mart 2010
Elazığ Karakoçan'da 27 artçı sarsıntı Yurt İçi Haberler 8 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş