Siyah tene sahip bir insana açık renk dövme yapılır mı?

'Güzellik & Bakım' forumunda Fatma tarafından 25 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Siyah tene sahip bir insana açık renk dövme yapılır mı? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Belki açık renkler içeren dövmeler başta canlı durabilir ama dövme yapılıp, iyileştikten sonra ilk baştaki canlılığın olmadığı görülür. Bu gayet doğaldır Dövme derinin altındadır. Üstünde değil!..Dolayısıyla derinin rengi siyah ise aynı boya,aynı işçilikle buğday tenli bir insana yapılmış dövme kadar canlı durmayacaktır.Derinin kendi rengi dövmenin rengini kapatacaktır.

  Aıds nedir?
  AIDS ( Edinilmiş bağışıklık eksikliği sendromu) kişiye HIV (insanda bağışıklık azaltıcı virüs) bulaşması sonucunda oluşan ve bağışıklık sistemini etkileyerek ölümcül enfeksiyonlara neden olabilen hastalıklar bütünüdür. Kişi eğer virüsü cinsel yolla almışsa, ortalama 8-10 yıl boyunca hekime başvurmasını gerektiren bir bulgusu olmayabilir. Virüs kan yoluyla alınmışsa, bu süre azalarak 5 ay ile 2 yıl arasında değişebilir. Kişi virüsü aldığı andan itibaren başkalarına bulaştırabilmektedir. Sonuçta, birden fazla hastalık ve kanserin çıkması ile AIDS oluşur. Eğer tedaviye başlanmazsa hastalık ölümle sonuçlanır.
  Tanı: AIDS'in tanısı ELISA yöntemiyle yapılan kan testiyle olur. Bu testin doğru sonuç vermesi için 10 � 12 hafta süre geçmesi gerekmektedir.
  Tedavi: HIV enfeksiyonun henüz tam tedavisi ve aşısı bulunmamaktadır. Kullanılan tedavi ise pahalıdır ve yan etkileri fazladır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Siyah tene sahip Forum Tarih
2010′da esmer tene siyah saç Güzellik & Bakım 10 Mart 2010
Siyahi Tiyatro Hakkında Bilgi Tiyatro ve Skeçler 22 Temmuz 2012
Siyah Eriğin Faydaları Yararları Nelerdir Şifalı Bitkiler 3 Haziran 2012
Siyah Mezuniyet Balosu Kıyafet Modelleri 2012 Bayan Giyimi & Bayan Modası 8 Mayıs 2012
2013 Siyah Balık Elbise Modelleri Bayan Giyimi & Bayan Modası 1 Mayıs 2012

Bu Sayfayı Paylaş