Sivilce Rüya Tabiri

'Rüya Tabirleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 22 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Sivilce Rüya Tabiri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sivilce

  Vücudunda sivilce çıktığını ve bundan su aktığını görmek kurtuluş ve zafere Vücutta insana zarar vermeyen her türlü ziyadelik nimet ve hayır fazlalığına Vucuttan çıkan ince kan ve irin mala Sivilceler çabuk gelecek ve sevince vesile olacak zenginliğee Sivilce bacen peşin cezaya delalet eder.
  Bütün yüzünüzün sivilcelerle kaplı olduğunu gördüyseniz birtakım sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.
  Doğrudan doğruya paradır.
  Rüyada her tarafimizda sivilceler olustugunu görmek utanacak bir is yaptiginizdan dolayi herkesten çekindiginize isarettir. Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyasinda vücudunda sivilce çiktigini sonradan yarilip sari su veya irin aktigini görse kurtulus ve zafere kavusur. Yine vücudunu yiyen ve eziyet verenBir seyi tuttugunu görmek yardim ve galebeye ve ganimet malindan istifade etmeye isarettir. Vücudunda sivilce yara ve çiban gören kimse onlardan akan kanin kuvveti ve çoklugu kadar mala nail olur Rüyada görülen vücuttaki fazlalik sahibine zarar vermedigi takdirde nimet ve hayrin ziyadeligine isarettir. Rüyada görülen sivilceler sevinçle meydana gelecek aniBir zenginlik ve sermayenin süratle gelisecegine isarettir. Sivilceler zulüm ve cezanin pesin olmasina da isarettir.
  Sıkıntı ve hüzün demektir.
  Rüyada herhangi bir yerinde sivilce çıktığını görmek; zenginliğe ve mutluluğa sivilceyi koparmak; mal kaybına kopardığı zaman acı duyarsa çocuğunun öleceğine yada hastalanacağına heryerinizden sivilcelerin çıktığını görmek; düşmanlarınızın size zarar veremeyeceğine aksine kendilerinin zarar göreceğine işarettir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sivilce Rüya Tabiri Forum Tarih
Evde Yapılan Sivilce Maskesi Güzellik & Bakım 26 Temmuz 2013
Çıban ve Sivilceler İçin Okunan Dua Dualarımız Dua paylaşımları 6 Temmuz 2012
Sivilcelere İyi Gelen Bitkisel Yöntemler Güzellik & Bakım 16 Ocak 2012
Sivilce Problemi Cilt Hastalıkları 11 Ocak 2012
Sivilce Duasının Okunuşu ve Anlamı Dualarımız Dua paylaşımları 27 Aralık 2011

Bu Sayfayı Paylaş