Sitenizi Milyonlarca Kişi Görsün!

'İnternet ve Network' forumunda Mavi_Sema tarafından 4 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Sitenizi Milyonlarca Kişi Görsün! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Site sahiplerine, kendi sitelerini ve projelerini tanıtmaları için müthiş bir imkan sunuluyor. Ücretsiz olarak faydalanıp çok sayıda ziyaretçi toplayabilirsiniz.

  Milliyet.com.tr yeni bir proje ile site sahiplerinin kendi projelerini tanıtabileceği bir platformu hayata geçirdi. Kullanıcıların ücretsiz olarak site tanıtımlarını ekleyebileceği bu proje yeni başlamasına rağmen şimdiden birçok kayıtlı site girilmiş durumda.


  Okurlar Puanlıyor
  Benzer tarzdaki diğer sitelerin aksine bir yarışma formatında olan projede, kullanıcı puanları ile günün en çok puanını alan site ana sayfadan tanıtılıyor. Milliyet.com.tr okurları, beğendikleri sitelere verecekleri 1'den 5'e kadar puanla, her gün bir siteyi "Günün en beğenilen sitesi" seçiyor.


  Site Sahipleri Yarışıyor!
  Kültür-Sanat'tan Sağlık'a, Spor'dan Teknoloji'ye hangi konuda olursa olsun kendinize ait bir siteniz varsa ve bu siteyi daha fazla kişiye tanıtmak istiyorsanız "Günün en beğenilen sitesi" yarışması sizi bekliyor!


  Milyonlarca Kişi, Sitenizi Bilecek
  Günün birincisi, Milliyet.com.tr anasayfasından adını milyonlarca okura duyuruyor!
  Ayrıca http://gununsitesi.milliyet.com.tr anasayfasında da tanıtımı yapılıyor ve verilecek linkle, büyük bir ziyaretçi trafiği elde ediyor.
  Son olarak, projenin kullanıcılara en çok yarar sağlayabilecek faktörlerinden biri de, birinci olan sitenin kendi web sitesine ekleyeceği, Milliyet.com.tr tarafından hazırlanan "Bu site, Milliyet.com.tr okurları tarafından günün en beğenilen sitesi seçildi" imajı olarak gösterilebilir.
   

Bu Sayfayı Paylaş