SimplyZip 1.1 B68

'S-T' forumunda Siraç tarafından 15 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  SimplyZip 1.1 B68 konusu SimplyZip 1.1 B68

  SimplyZip, belirlediğiniz dosyaları sıkıştırabilen ya da açabilen bir yazılım. Gelişmiş bir dosya tanıma kapasitesine sahip bu yazılım popüler sıkıştırma formatlarından tutunda popüler olmayan dosya sıkıştırma fortmalarına kadar çoğunu tanıyor. İsterseniz dosyayı sıkıştırın ya da başka bir yazılım ile sıkıştırılmış dosyayı açın. Oldukça kullanışlı ve zahmet gerektirmeyen bir yazılım. Kurulum gerektirmiyor ve sistem dosyalarına herhangi yeni bir dosya eklemiyor.

  Özellikleri:
  Açabildiği dosya formatları: ZIP, CZIP, ACE, CAB, RAR, TAR, GZIP, LZH, BZ2, SQX, RS, UUE, XXE, BASE64, UCL, ARJ, ZLIB, ALIB, RPM, DEB, 7-ZIP.
  Sıkıştırabildiği dosya formatları: 7z, ZIP, CZIP, Cab, LHA, TAR, TAR GZ TAR BZ2, ACE , Deepfreezer, SQX, UCL, RS, ZIP-SFX/LHA-SFX, RAR-SFX UUE/XXE ZLIB ve Base64.

  NOT : innDirmek için kullanılan link bazen çalışmıyor olabilir ama eğer Free Download Manager, Download Accelarator Plus, Flashget gibi innDirme yöneticisi yazılımınız varsa problemsiz bir şekilde innDirilebilmektedir. innDirme sorunu program üreticisinin sunucusunda zaman zaman yaşanan yoğunluktan dolayı oluşmaktadır.
  http://www.paehl.de/simplyzipse.exe
   

Bu Sayfayı Paylaş