Simcity Societies Demo İndir

'Demo Oyun İndir' forumunda Siraç tarafından 26 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Simcity Societies Demo İndir konusu Simcity Societies - Deneme Sürümü - 791,00 MB

  [​IMG]


  Yepyeni özellikler ile donatılmış Simcity Societies ile kendi şehrinizi yaratabilir ve bu şehrin kültürel çehresini istediğiniz şekilde geliştirebilirsiniz. Şehrinizi doğanın bir parçası gibi bol yeşil alanlı yapabilir yada bir beton yığınıymış gibi kirli bir şehir yapabilirsiniz. İsterseniz fütüristik bir tasarım uygulayabilir, isterseniz de mimari olarak geçmişte yaşayan bir şehir yaratabilirsiniz. Sanatsal faaliyetler ile uğraşan bir topluluk yaratabileceğiniz gibi bir polis şehri, endüstri şehri veya ruhani yönden gelişmiş bir şehir de yaratabilirsiniz.
  Yaratacağınız bu farklı topluluklar ile şehrinizin öznitelik çekirdeğini oluşturacak ve şehrinizin gelişimini izleyebileceksiniz. 500'den fazla kendine has obje ile şehrinizi gerçekten farklı kılabilirsiniz. İsterseniz yarattığınız şehirleri arkadaşlarınız ile paylaşabilir, oyundaki herşeyi geliştirebilirsiniz.
  Demo versiyonunda Kasım 2007'den sonra getirilmiş güncelleştirmeler de yer almaktadır. Yeni zorluk seviyeleri, yeni felaketler(örneğin UFO kazaları, dev robotlar...) geliştirilmiş arayüz.

  Demo: Tutorial(Öğrenme modu), bir senaryo ve iki felaket barındırmaktadır.

  [​IMG]  Shape your city by choosing your values: Mix and match societal values to determine the core attributes of your city, then watch the evolution of your city as its appearance and sounds adapt to reflect these values. Build your city using more than 500 unique objects from a variety of architectural styles. As your city evolves, you unlock new buildings to advance your society. You can also share your creations with your friends online, and modify almost everything in the game, from the names of your Sims and buildings, to building textures and statistics, and even Sim behaviors.

  [​IMG]  This demo highlights some of the updates to the game since its release in November 2007, such as new difficulty settings, new disasters like UFOs and giant robots, and a revamped interface. The demo includes a tutorial, one scenario, and two major disasters.


  Direkt kaydetme adresi için tıklayınız.
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Simcity Societies Demo Forum Tarih
Simcity Creator Oyunu Hileleri Oyun Hileleri 18 Haziran 2011
Simcity 3000 Unlimited oyun tam çözümleri Oyunların Tam Çözümü 26 Kasım 2008
Simcity 4 Deluxe Türkçe Yama Oyun Yamaları İndir 26 Ağustos 2008

Bu Sayfayı Paylaş