Silkroad Online Legend IV (Tomb of Qin-Shi Emperor) 1.800 İndir

'Silkroad Online' forumunda Siraç tarafından 1 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Silkroad Online Legend IV (Tomb of Qin-Shi Emperor) 1.800 İndir konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Silkroad Online Legend IV (Tomb of Qin-Shi Emperor) 1.800

  Boyut : 990 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : JoyMax Co.

  Tanıtım:
  Üreticinin Açıklaması:


  Roma İmparatorluğu halkı, Çin’i içinde güzel insanların yaşadığı ve yumuşak ipek üretimi yapıldığı bir ülke olarak görüyorlardı.

  Batıda Roma ve doğuda Çin olmak üzere her iki medeniyetin birbiri hakkında bazı belirsiz görüşlere sahip olmasına rağmen, aralarında yer alan zorlu doğa engelleri nedeniyle doğrudan bir temas gerçekleşmedi. Ancak, iki medeniyetin arasında yer alan küçük ülkeler aracılığıyla bazı temaslar oluşuyordu.

  M.Ö. 2 yılında, Han (eski Çin ülkelerinden biri) imparatoru Vu Di’den (Muje) emir alan Janggeon ilk kez Hindistan sınırına kadar bir keşifte bulundu. Bu sayede, iki medeniyet arasında kurulabilecek güvenli bir rota çizildi. Bu yol üzerinden, Çin ipeği Avrupa’da Roma şehrine akmaya başladı.


  Janggeon’un kullandığı bu yola sonraki nesiller 'İpek Yolu' adını verdi.

  Yeni dünyaya şaşkınlıkla hayran kalan gezginler, hızla servet sahibi olan tüccarlar ve bölgelerini genişletmeyi planlayan kahramanlar İpek Yolunu dolup taşırdı. Janggeon'un küçük adımlarıyla açılan bu yol, her türden insanın arzularıyla birlikte, kendi hayallerini gerçekleştirmek isteyen insanların yaşadığı yeni dünyanın başlangıcı olarak kabul edildi.


  Aradan yüzyılların geçtiği 8. yüzyıla gelindiğinde

  Aradan yüzyılların geçtiği 8. yüzyıla gelindiğinde,
Anroksan İstilası nedeniyle Tang (Eski Çin ülkelerinden biri) ülkesinde karmaşa hüküm sürmeye başladı. Arabistan bölgesinde ise İslam ve 'bir elde kılıç bir elde Kuran' sloganıyla İslam İmparatorluğu doğdu ve Allah sözleriyle doludizgin bir fetih savaşı başladı. Bunun yanı sıra, Avrupa’da Batı Roma imparatorluğunun çökmesiyle bir kargaşa ortamı doğdu.


  Sıkıntılı dönemler

  İpek Yolu’nu korumak için barışçıl bir el asla uzatılmazken bir de yolculara zulmeden haydutlar ortaya çıktı. İpek Yolu kargaşanın ortasında kaldı...
  Ancak İpek Yolu’na girmekte olan bir adam vardı.

  SİLKROAD

  Oyuncunun karşılaşacağı ilk deneyim, keşfedilmeyi ve yeniden örgütlenmeyi bekleyen büyük bir dünyadır; sürekli bir gelişim macerası.

  Silkroad Online, oyuncuyu eski Çin, İslam ve Avrupa medeniyetlerinin derinlerine götüren bir MMORPG’dir (Massively Multiplayer Online RPG – Çok Oyunculu Online Rol Yapma Oyunu). İpek Yolu kısaca belirtecek olursak önemli bir kültürel ve ekonomik ticaret geçidiydi. Zafer ve maceranın unutulmuş tarihine gömülen Eski Asya ve Avrupa'yı birbirine bağlayan yollardı.

  Silkroad, sabit içeriğe bağlı diğer MMORPG’lerin aksine sürekli aktif bir dünya sunmaktadır. Tüccarlar, geniş yollar üzerinde maceraya atılırken Hırsızlar bunların mallarını soymayı planlamaktadır. Bunun yanı sıra, ticaret büyük risk taşırken Avcılar tacirleri korumak ve hırsızların yaptıklarına son vermek için meydana çıkacaktır. Silkroad’ın günlük hayatını İpek Yolundaki ticaret ve zorluklar şekillendirirken bunlar çeşitli ilişki, hedef ve hayaller yoluyla Silkroad’u yaşam dolu bir dünya kılmaktadır.

  Silkroad’da sabit bir iş yoktur. Tüm oyuncular karakter gelişimlerini hızlandırmak için istedikleri işe hiçbir kısıtlama olmaksızın serbest biçimde terfi edebilirler. Tüccar, Avcı ve Hırsız karakterleri arasında yapılan geçişler, oyuncunun amacını ve kaderini değiştirecektir.

  Oyun sunucuları, hiçbir gecikme yaşanmadan büyük sayıda oyuncu gruplarını barındırabilecek ve minimum yükleme sürelerine karşılık oyunculara daha fazla içerik sunabilecek sorunsuz ve birbirine benzer dünyalar oluşturan bir sisteme sahiptir. Daha da önemlisi, karakterlerin dinamik animasyon teknikleriyle harmanlanmış doğal hareketleri oyunculara benzersiz bir dünya sunar.

  Silkroad size açık. Ticaret yaparak büyük paralar kazanıp kazanmayacağınız, haydutlarla dolu devasa kıtalarda avlanan yalnız kurt olup olmayacağınız veya İpek Yolunda huzuru sağlayan etkin bir muhafız olup olmayacağınız tamamen size bağlıdır.

  YodaJedi'den Silkroad NoTları:

  Güzel zaman geçirebileceğiniz yeri geldiğinde stres atabileceğiniz ve yeni arkadaşlıklar edineceğiniz gelişmiş bir oyun sistemi. Türk oyuncuların tercih ettiği oyun türlerinden bir tanesi. Oyun içinde hızlı ilerlemek isteyenler tek tık ile oyuna girmek isteyenler para ile Silk satın Premium özellik sayesinde 1 ay boyunca hem tek tık ile oyuna girebilir hemde hızlı ilerleme kaydederler. Oyunun oyuncular arasında kullandığı para sistemi Gold/Altın olarak belirlenmiştir. Oyun içinde bulunan farklı yaratıkları kestikçe yaratıklardan düşen altınları toplayarak oyundaki bir çok özelliğe, kıyafete erişim sağlayabilirsiniz.

  Tam olarak 1 yıldır oynadığım bu oyunu geniş ayrıntıları ile sizlerle paylaşmak isterdim ancak bu fantastik maceranın içene girerek ne kadar geniş bir yelpazeye dayandığını görmenizi tavsiye ederim. Mars Türk oyuncuların en çok tercih ettiği sunucudur.

  Not Programı innDir tuşuna bastıktan sonra innDireceğiniz ortalama 2MB büyüklüğündeki dosya oyunun asıl innDirme işlemini başlatacak olan programdır. Güvenlik başta olmak üzere aşırı sunucu yüklenmelerinden dolayı üretici tarafından bu şekilde yayınlanmıştır.

  Üye olmayı unutmayınız!

  Üye olmak için buraya tıklayarak açılan sayfanın sağ üst köşesindeki Create Account tuşuna basınız. Üyelik işleminiz gerçekleştikten sonra oyuna girdiğinizde oynamak istediğiniz Sunucu'ya tıklayıp üyelik Şifre ve Kullanıcı adınızı yazın. Giriş tamamlandıktan sonra yeni bir karakter yaratıp oyuna başlayabilirsiniz.

  [​IMG]


  Silkroad Online Legend IV (Tomb of Qin-Shi Emperor) 1.800
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Silkroad Online Legend Forum Tarih
Silkroad Online Legend IV Plus Roc 1.210 İndir Silkroad Online 26 Eylül 2009
Silkroad Online Legend 3 (Rock Mountain) 1.150 Download Ücretsiz Oyunlar (Free) 18 Ocak 2009
Silkroad Online Legend 2 1.038 Ücretsiz Oyunlar (Free) 18 Ocak 2009
Silkroad Online Legend III 1.150 İndir Silkroad Online 8 Aralık 2008
SilkRoadOnline Pratik Bilgiler Silkroad Online 14 Mart 2009

Bu Sayfayı Paylaş