Silinen Dosyaları Kurtarın - Geri Dönüşüm Kutusundan silinen dosyaları kurtarma

'Diğer Programlar' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 3 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Silinen Dosyaları Kurtarın - Geri Dönüşüm Kutusundan silinen dosyaları kurtarma konusu Yanlışlıkla ve geri gelmeyecek şekilde silinen dosyalarınızı kurtarmak ister misiniz? Recuva, bu işi ücretsiz olarak yapıyor. Yazılım, şimdi daha da güncel. İndirin, deneyin.

  İsterseniz sabit diskinizden, isterseniz de USB bellek veya dijital fotoğraf makinenizin hafıza kartından... Nerede olursa olsun, yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları geri getirme şansınız her zaman var. Geri Dönüşüm Kutusu'ndan da silseniz veya Shift+Delete tuş kombinasyonunu kullansanız da mutlaka bu seçeneği bir yerlere not edin. Recuva, kısa sürede silinen dosyaları karşınıza getiriyor ve tek tıklamada yeniden kullanılabilir yapıyor.

  İzleyin, Öğrenin

  Editörlerimizden Ertuğrul Hazar'ın hazırladığı eğitim videosunu izleyerek Recuva'nın nasıl kurulduğunu ve kullanıldığını izleyerek, kolayca öğrenebilirsiniz.


  :: Recuva'nın son sürümünü indirmek için buraya tıklayın.

  Nasıl Çalışıyor?

  [​IMG]

  Yazılımın kurulumunu tamamladıktan sonra, yanlışlıkla silinen dosyaların kurtarılacağı diski taratmanız gerekiyor. Tarama işlemi, diskin büyüklüğüne ve bilgisayarınızın performansına göre değişebiliyor. USB belleklerde bu süre, oldukça kısa sayılır.

  Listeleniyor

  [​IMG]

  Kurtarılan dosyalar, numaralandırılarak listeleniyor. Ne kadar çok dosya olursa, umutlarınız o kadar artabilir [​IMG]

  Seçim Yapın

  [​IMG]

  Listelenen dosyalar üzerinden seçim yapabilirsiniz. Çoklu seçme işlemine izin veriliyor.

  Kurtarılanlar

  [​IMG]

  Kurtarılan dosyalar, Windows'taki gibi klasör düzenine göre size sunuluyor. Umarız, bu aşamadan sonra da yüzünüz güler ve ümidi kestiğiniz dosyalara ulaşırsınız.
   

Bu Sayfayı Paylaş