SilentDrive (Linux) 1.06 Download

'S-T' forumunda NeslisH tarafından 1 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  SilentDrive (Linux) 1.06 Download konusu Tanıtım:
  Sabit diskiniz çok mu ses çıkarıyor ya da hızından memnun değil misiniz? SilentDrive sayesinde diskinizin AAM ayarlarını değiştirerek bunlara çözüm bulabilirsiniz.

  Öyle sandığınız gibi birsürü donanımsal ya da teknik terimler hakkında bilgi sahibi olmanız, ince detaylar ve ayarlarla da uğraşmanız gerekmiyor. Siz sadece basit bir arayüze sahip bu yazılımla diskinizin hangi durumda çalışmasını istediğinizi belirtiyorsunuz ve yine yazılım üzerinden sonucu anında test edebiliyorsunuz. Ayrıca program, ne kadar hız o kadar gürültü olduğunu da belirtiyor.

  Kısaca yazılımın yaptığı asıl iş, sabit diskinizin okuyucu başlığına hükmeden ayarları değiştirmek. Bunun neticesinde hızlanan bir diskin sesi doğal olarak artacaktır ya da tam tersine hızı azaltılan bir disk ise gürültüsüz çalışacaktır.

  Not: Açık kaynak kodlu olan bu yazılımın kaynağını buradan inDirebileceğiniz gibi Windows sürümüne de buradan ulaşabilirsiniz.

  Not 2: Program için sisteminizde Trolltechs QT4.x kurulu olmalıdır. Ayrıca bu Linux sürümü, OpenSuse 10.3 ve Mandriva 2008'i desteklemektedir.

  Sürüm : 1.06

  Boyut : 31 Kb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Linux X11

  Üretici Firma : RT-SW

  SilentDrive (Linux) 1.06
   

Bu Sayfayı Paylaş