Silah Rüya Tabiri

'Rüya Tabirleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 22 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Silah Rüya Tabiri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Silah

  Oüşmana galip gelmeye güç ve kuvvete her çeşit marazdan ve üzüntüden kurtulmaya Silah ilme din" hayatının güzelliğine doğru habere; Silah yapan yahut satan kimse zalim ve gaddar yöneticiye delalet eder.
  Rüyada silah görmek kuvvete ve düşman üzerinde zafere işarettir. Silahı olduğu halde kullanamıyorsa onun olgunluğuna ve muradına erişmesine rüyayı gören hasta ise iyileşeceğine işaret eder.
  Rüyada silah görmek kuvvete ve düşmanları alt etmeye ve zafer kazanmaya yorumlanır. Silahı olduğu halde kullanamıyorsa onun olgunluğuna ve muradına erişmesine yorumlanır.
  Her ne sekilde otursa olsun rüyada silah görmek kuvvet seref ihsan memuriyet emniyet ve baskanlikla tabir olunur. Rüyasinda üzerinde bütün silahlari tasidigini gören hasta ise iyilesir bir seyden çekiniyor ve korkuyorsa bu korkusundan kurtulur yolcu ise emniyetle yoluna gider ve selametle geri döner. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen silah düsmana galip gelip zafer bulmaya kuvvete ve hastaliklan def etmeye isarettir. Bir kimse üzerinde silah oldugunu görse kendisi de silahi olmayan bir kavim arasinda bulunsa o kimse o kavmin reisi olur. Bir kimse silahli oldugu halde halkin kendisine baktiklanm görse halk 1 o kimsenin dedikodu ve giybetini Yapar. Eger bakan halk ihtiyar kimseler ise onlar o kimsenin dost ve ahbabidirlar. Bakanlar genç iseler o kimsenin kötülügünü isteyen düsmanlarina isarettir. Üzerinde silah oldugunu ve onlari kullanmaya kudreti oldugunu gören kimsenin kemal sahibi birisi olduguna arzu ve istegine ulasmasina isarettir. Hastalar hakkinda bu rüya onlarin ölümüne isarettir. Bazen de bu rüya dinde salaha isarettir. Rüyayi gören korkuyorsa ve hasta ise Allah-u Teala Hazretleri (C.C.) sifa verir. Eger yolcu ise ailesine sag salim olarak döner. Bir kimse soyularak silahinin dinden alindigini görse devlet ve saltanatinin ve kavminin kuvvetsiz ve zayif olmasina isarettir. Rüyada silah kusanmak ilme kisiyi fakirlik ve siddetden kurtaracak mala ve düsmani kovmaya korktugu kimseye galip gelmeye isarettir. Rüyada silah kusanmak ilaca seytanin serrinden kendisini muhafaza eden hanima isarettir.
  Rüyada silah görmek; itibar ve saygınlık kazanmaya bir şerefe nail olmaya sıkıntı ve üzüntülerden kurtulmaya mutluluğa silah satmak; itibarını kaybetmeye zarara uğramaya silahını kaybetmek; eşin yada çok yakın bir akrabanın arkadaşın ölümüne işarettir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Silah Rüya Tabiri Forum Tarih
Silahçı Rüya Tabiri Rüya Tabirleri 22 Mart 2010
Sipahi silahtar sağ ve sol ulufecilerin görevleri kısaca Tarihi Bilgiler 3 Aralık 2014
Savaşta Cesaret mi yoksa Silah mı Önemlidir Münazara Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 7 Mart 2014
Türk Silahlı Kuvvetleri Hangi Kuvvet Komutanlıklarından Oluşmaktadır Seviyeli-Ciddi Konular 11 Ekim 2013
Savaşta Silah mı Cesaret mi Önemlidir? Seviyeli-Ciddi Konular 21 Şubat 2013

Bu Sayfayı Paylaş